کربکندی: ذوب‌آهن نیازمند یک هافبک دفاعی باتجربه است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- رسول کربکندی سخنگوی باشگاه ذوب‌آهن اصفهان در مورد نیاز سبزپوشان به جذب یک هافبک دفاعی باتجربه گفت: ما در این پست به بازیکن نیاز داریم اما تقریبا کسی نمانده، میری مدت‌ها به ما امیدواری داد اما به هر حال نیامد.

رسول کربکندی افزود: ربیع‌خواه مورد نظر سرمربی نبود، با بوحمدان حدود یک ماه و نیم مذاکره کردیم اما او تصمیم به جدایی گرفت. در این پست نیاز به یک بازیکن باتجربه داریم و قطعا نظر سرمربی برایمان مهم است.

وی ادامه داد: دیروز قاسم حدادی‌فر بهترین بازیکن ما بود اگر او در زمین کمک نداشته باشد ممکن است دچار آسیب دیدگی شود.کارت بازی نبی‌زاده به خاطر مشکلات نظام وظیفه صادر نشد، اگر او بود می‌توانست کمک کند. دشتی آسیب‌دیده بود و قنبری هم محروم بود. در مجموع چند بازیکن را به همراه نداشتیم. می‌توانستیم مقابل فولاد سه امتیاز را بگیریم اما متاسفانه این اتفاق نیفتاد.

کربکندی در خصوص بازی شب گذشته ذوب‌آهن مقابل فولاد، اظهار داشت: با توجه به مهره‌های تیم فولاد و سرمایه‌گذاری که این تیم انجام داده بود، می‌دانستیم بازی سختی داریم. خوب هم شروع نکردیم و در دقیقه ۸ گل خوردیم. آن‌ها یکی دو موقعیت دیگر هم داشتند و به نظرم در نیمه اول تیم برتر زمین بودند.

سخنگوی باشگاه ذوب‌آهن تصریح کرد: داور در طول بازی هم نشان داد قوی نیست و کمک‌های او هم اشتباهاتی را مرتکب شدند. دوباره از روز اول شائبه‌ها و ذهنیت‌ها به وجود آمد. سال گذشته هم ذوب‌آهن از اتفاقات داوری لطمه خورد و امسال هم در شروع کار این اتفاق افتاد که ذهنیت بدی را ایجاد می‌کند.

کربکندی افزود: خوب است که کمیته داوران نسبت به این اشتباهات عکس‌العمل نشان بدهد و سختگیری‌های بیشتری در انتخاب داوران داشته باشد تا دوباره شاهد شکایت و گله‌گزاری تیم‌ها نباشیم. ما می‌توانستیم سه امتیاز با ارزش را به دست بیاوریم ولی دو امتیازی که با اشتباه داور از دست دادیم، روزی برایمان بسیار مهم می‌شود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید