کربکندی: از داوری بازی سپاهان مقابل النصر عربستان گله دارم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- رسول کربکندی کارشناس فوتبال ایران در خصوص بازی شب گذشته سپاهان مقابل النصر عربستان گفت: سپاهان هم در این بازی به خصوص نیم‌ساعت آخر فشار زیادی را ایجاد کرد اما روی اشتباهات فردی دروازه‌اش باز شد. روی گل اول به خاطر عدم پوشش خوب در ارسال، گل خوردند.

رسول کربکندی افزود: بازی خیلی سخت و فشرده‌ای بود و هر دو تیم یکدیگر را خیلی تحت فشار گذاشتند. النصر حرفه‌ای‌تر بود. حفظ توپ بهتری داشت و بازیکنان این تیم با پاس‌های کوتاه زمان و بازی را حفظ می‌کردند.

او ادامه داد: در ارتفاع کم توپ از سر مدافع رد شد و کاپیتان آن‌ها گل زد. روی گل دوم هم به خاطر یک تصادف و اشتباه مدافع در دفع که توپ را به حریف زد، دروازه سپاهان باز شد. مدافعین سپاهان درست است که پر تعداد دفاع می‌کردند اما اشتباهاتی داشتند که منجر به شکست شد.

کربکندی در خصوص داوری این مسابقه اظهار داشت: داور مسابقه صحنه‌های ۵۰-۵۰ را به نفع حریف می‌گرفت. هرچند گل محمد محبی خطا بود و او دستش را روی مدافع حریف گذاشت اما در کل یکسری از سوت‌های داور اذیت‌کننده بود.

وی در مورد نحوه بازی تیم النصر تصریح کرد: تیم حریف مسلط به بازی بود و خیلی خوب بازی تک ضرب را انجام می‌داد. هر چند آن‌ها بیشتر با پاس‌های کوتاه کار می‌کردند اما از تمام فضاهای زمین استفاده کردند. سپاهان هم عملکرد خیلی خوبی داشت ولی به هر حال بازی اول همیشه در هر تورنمنتی سخت است و قطعا برای نویدکیا هم خیلی خوب می‌شد اگر شروع کارش با باخت نبود.

وی افزود: سپاهان ابزار خوبی دارد، از نظر بازیکن دستش پر است و می‌تواند برای تاکتیک‌های مختلف از بازیکنان استفاده کند.به نظر من این جابه‌جایی‌ها مثبت بود اما به زمان لازم نیاز دارد. حضور محسن مسلمان در ترکیب اصلی باعث بیشتر شدن انگیزه بازیکنانی می‌شود که بازی نمی‌کردند.

کربکندی تصریح کرد: ضمن اینکه باعث می‌‌شود بازیکنان تلاش بیشتری برای به دست آوردن پست و حضور در ترکیب اصلی داشته باشند. به نظرم این روند می‌تواند روند مثبتی باشد و می‌توان به آینده این تیم امیدوار بود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید