کاپیتان پیشین پرسپولیس: قهرمانی را به پرسپولیس بدهید

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- حمید جاسمیان کاپیتان پیشین تیم فوتبال پرسپولیس گفت: اگر بر فرض این تصمیم گرفته شود که لیگ ادامه پیدا نکند، پرسپولیس با هر فرمولی قهرمان است چرا که جبران ۱۰ امتیاز در ۹ هفته با توجه به روندی که تیم‌ها در طول فصل و در بازی‌های آخر داشتند برای آن‌ها شدنی نبود و نیست.

حمید جاسمیان تصریح کرد: از طرفی ما درباره تیمی‌با تجربه، باسابقه، با هواداران، بازیکنان و پتانسیل پرسپولیس صحبت می‌کنیم و درباره یک تیمی‌نوظهور که مثلا شگفتی‌ساز همین فصل بوده و در شروع لیگ از دیگران، پیش افتاده و خودش هم غافلگیر شده است که صحبت نمی‌کنیم.

جاسمیان با بیان اینکه وضعیت تمام دنیا، در ارتباط با این بیماری با کمی‌تفاوت تقریبا یکسان است، افزود: بالاخره یک تصمیمی‌دراین باره گرفته می‌شود و چون رویدادهای فوتبال به هم متصل است ما هم آن را اجرا خواهیم کرد.

کاپیتان پیشین پرسپولیس با اشاره به اینکه البته قطعا تصمیمی‌نمی‌گیرند که تکلیف مساله مهمی‌مثل لیگ‌های فوتبال سراسر دنیا، بلاتکلیف بماند، ادامه داد: جدای از این امر بعد از جمع شدن موضوع بیماری کرونا، سعی فدراسیون فوتبال باید به اتمام رساندن بازی‌ها باشد.

جاسمیان با تاکید بر اینکه فکر می‌کنم حضور فرد با تجربه‌ای مثل آقای محمدنبی خیلی به این مساله کمک کند، اضافه کرد: سلامتی مردم از هر چیزی مهمتر است.

کاپیتان پیشین پرسپولیس در بخش دیگری از سخنانش گفت: همایون بهزادی خیلی بزرگ بود. آزارش به کسی نرسید و مشکلات دیگران را برطرف می‌کرد. درباره او صادقانه و جوانمردانه صحبت نشد و آن‌چه اتفاق افتاد شرم‌آور بود.

وی افزود: حساب همایون بهزادی پاک و کارنامه‌اش روشن است. همین‌طوری بدون ‌آن‌که تمام حقیقت یک مطلب را به مردم بگویند، او را به یک جایی منصوب می‌کنند. همایون بهزادی کارمند یک سازمانی بوده، آیا آزارش به کسی رسید؟ او که همیشه خیرش به همه رسیده بود. مرام و معرفتش زبانزد بود. گره کار خیلی‌ها را باز کرده بود.

کاپیتان پیشین پرسپولیس ابراز کرد: خیلی از هواداران قدیمی‌هم نمی‌دانند همایون چه انسان بزرگ و باشرافتی بود. چقدر مرام و معرفت و بزرگی داشت. بعضی افراد در زمان خودشان جایگاه خاصی در فوتبال نداشتند ولی من از آن‌هایی تعجب می‌کنم که در این فوتبال برای خود جایگاهی دارند. به هیچ‌وجه رفتار سزاوارانه‌ای نداشته‌اند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید