کاویانپور: پرسپولیس به عنوان فینالیست آسیا در لیگ حضور دارد

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- حامد کاویانپور پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در مورد اینکه هنوز هم این تیم شانس اول قهرمانی در لیگ است گفت: پرسپولیس به عنوان فینالیست آسیا در لیگ حضور دارد و همین موضوع باعث بالا رفتن روحیه تیم می‌شود و مطمئن هستم که این تیم بار دیگر با کادر فنی خوب و با دانش قهرمانی ایران را جشن خواهد گرفت و جای نگرانی بابت این موضوع نیست.

حامد کاویانپور افزود: درست است که به خاطر کرونا مسابقات در فاصله کمی‌نسبت به لیگ قهرمانان آغاز شد اما نمی‌شود از همین بازی اول انتظار آرمانی ترین شرایط را داشته باشیم. باید صبر داشته باشیم و از هفته‌‌‌های آینده به طور حتم پرسپولیس دوباره به روزهای خوبش بازخواهد گشت.

او با اشاره به تساوی بدون گل پرسپولیس برابر سایپا در هفته اول لیگ بیستم اظهار داشت: دیدار نخست فصل همیشه شرایط خاص خودش را دارد و نمی‌توان انتظار داشت که تیم‌ها از همان بازی اول در آرمانی‌ترین شرایط ممکن قرار داشته باشند.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس همچنین خاطرنشان کرد: در هر صورت پرسپولیس عملکرد بدی نداشت. از طرفی بازیکنان سایپا هم خوب ظاهر شده و با انگیزه از دروازه تیمشان محافظت کردند.

کاویانپور گفت: پرسپولیس برابر سایپا هم خوب بود و چندین و چند بار دروازه حریف را تهدید کرد. نمی‌توان از تیمی‌که در یک مسابقه چندین بار خلق موقعیت می‌کند انتقاد کرد اما این شانس پرسپولیس بود که دروازه بان سایپا در بهترین شرایط قرار داشت و در مقابل موقعیت‌‌‌های این تیم ایستاد.

کاویانپور افزود: پرسپولیس در خط دفاعی توانسته بود استحکامش را حفظ کند و این موضوع جای شکر دارد که با وجود جدایی یکی از ارکان اصلی خط دفاعی باز هم تیم به خوبی سازماندهی شده دفاع می‌کند و اجازه نمی‌دهد که تیمی‌خطر چندانی روی دروازه‌اش ایجاد کند. از طرفی سایر بازیکنان هم خوب بودند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید