کام رئال مادرید شیرین تر نشد

تیم رئال مادرید دیشب در برنابئو میزبان اوساسونا بود. تیمی‌که پس از 10 بازی توانسته بود 18 امتیاز کسب کند و در رده ششم لالیگا قرار داشت. رئال هم با یک بازی کمتر جایگاه سوم را در اختیار داشت و در صورت پیروزی صدرنشین می‌شد.

01658569

تیم رئال مادرید پس از برتری در ال کلاسیکو پای به این بازی گذاشته بود و به خصوص پس از باخت ساعاتی قبل بارسا برابر رایو روحیه رئالی‌ها مضاعف نیز بود.

اما نیمه اول بازی شاهد موقعیت‌‌‌های خاصی روی دروازه‌ها نبودیم. اوساسونا تمرکز کامل روی کارهای دفاعی داشت و با ارائه یک بازی بسته اجازه نفوذ به وینگرهای رئال همچون وینسیوس را نمی‌داد و در واقع چشم به ضد حملات داشت. رئال میزبان هم با وجود در اختیار داشتن کنترل توپ و میدان، نمی‌توانست شانس 100 درصدی خلق کند.

یک شوت از کاماوینگا که به تور کنار دروازه خورد و ضربات از راه دور کاسیمیرو و وینسیوس که با دخالت گلر اوساسونا راهی به دروازه پیدا نکردند، موقعیت‌‌‌های رئال در نیمه اول بودند. دقیقه 35 نیز اوساسونا روی ضربه سر کیکه گارسیا می‌توانست دروازه رئال را باز کند ولی توپ روی تور سقف دروازه نشست.

در نهایت 45 دقیقه نخست بدون گل به اتمام رسید.

01658571

 

رئال در نیمه دوم به یک تغییر به زمین آمد. کاماوینگا جای خود را به رودریگو گوئس داده بود.

اولین موقعیت نیمه دوم را اوساسونا خلق کرد. مونکایولا در مصاف تک به تک با کورتوا توپ را به تیر کوبید و در برگشت به دنی کارواخال برخورد کرد و رئال خوش شانس بود که توپ راهی کرنر شد.

رئال تیم کاملا برتر میدان بود ولی نمی‌توانست از لایه‌‌‌های دفاعی میهمان عبور کند. دقیقه 61 کریم بنزما روی پاس وینیسیوس از درون محوطه جریمه با پای چپ ضربه ای روانه دروازه کرد که با بدشانسی به تیر افقی خورد و راهی اوت شد.

لوکاس، ادن هازارد و مارسلو از دقیقه 69 وارد زمین شدند تا بلکه روند بازی برای رئال بهتر شود.

دقیقه 81 بازی شوت از وسط زمین کاسیمیرو با اختلاف کمی‌راهی اوت شد تا گلر اوساسونا که از دروازه بیش از اندازه بیرون آمده بود، نفسی به راحتی بکشد.

دقیقه 87 بازی مارسلو در مصاف تک به تک نتوانست توپ را به گل تبدیل کند.

در نهایت رئال که در این بازی بیشتر به سانترهای از جناحین دل بسته بود، نتوانست سه امتیاز را کسب کند و در خانه متوقف شد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید