کامیابی‌نیا: حیف شد که برانکو از پرسپولیس جدا شد

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- کمال کامیابی‌نیا هافبک تیم فوتبال پرسپولیس در مورد اینکه هنگام جدا شدن برانکو از پرسپولیس چه حس و حالی داشت، گفت:‌ رفتن برانکو هم برای هواداران و هم برای بازیکنان خیلی تلخ بود چون در این مدت خیلی چیزها از او یاد گرفتیم و فکر می‌کنم در آینده و برای تاریخ باشگاه حتماً‌ باید مجسمه برانکو را بسازند و در یک مستند به خیلی از نکات پرداخته شود.

کمال کامیابی‌نیا با بیان اینکه او فکر می‌کرد که اینجا خانه خودش است، اظهار کرد: خیلی زحمت کشید که اینجا را درست کند و حالا می‌بینیم که یک مجموعه کامل در اختیار پرسپولیس است و ما از این امکانات استفاده می‌کنیم.

وی ادامه داد: وقتی مربی ۵ سال یک جا باشد و اکثر بازیکنان تیم او سه چهار سال در کنار هم بودند، رفتن برانکو خیلی سخت بود اما بچه‌ها با این شرایط کنار آمدند و پذیرفتند که نفر دیگری باید بیاید و هدایت این تیم را بر عهده بگیرد.

کامیابی‌نیا در مورد اینکه برانکو یک رابطه فرزند‌پدری با بازیکنان تیم داشت و رفتار کالدرون با بازیکنان چگونه بود، تصریح کرد: مدت زمان زیادی بود که برانکو در ایران حضور داشت و فارسی را به طور کامل بلد بود.

وی با اشاره به اینکه کالدرون افکاری داشت، بعضی از بازیکنان با او کنار می‌آمدند و بعضی‌ها هم نه، من در طول نیم فصلی که کالدرون حضور داشت زمان خیلی کمی‌داشتم، اضافه کرد: او شناخت خوبی از بازیکنان ایرانی داشت و همین به او کمک می‌کرد، مشاوران خیلی خوبی هم داشت.

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس یادآور شد: وقتی به تیم ما اضافه شد در ابتدا شرایط سخت بود اما رفته رفته کالدرون ارتباط خیلی خوبی با بچه‌ها برقرار کرد و توانست خودش را با بچه‌ها وفق دهد و نتایج خوبی هم گرفت در نیم‌فصل تیم را در صدر جدول تحویل داد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید