کالدرون و پرسپولیس یک قدم تا تعیین تکلیف

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد -پس از کش و قوسهای فراوان طی ساعات آینده وضعیت ادامه همکاری پرسپولیس و گابریل کالدرون روشن خواهد شد.

این مربی آرژانتینی که موفق شد پرسپولیس را به مقام قهرمانی نیم فصل اول لیگ برتر برساند در روزهای گذشته پس از سفر به آرژانتین دستیاران خود را نیز فراخواند و مذاکرات با وی جهت بازگشت ادامه دارد.

پس از این اتفاق مدیران پرسپولیس با کالدرون مذاکرات متعددی انجام دادند که تا این لحظه نتیجه ی مذاکرات مشخص نیست.منابع آگاه می‌گویند طی ساعات آینده وضعیت همکاری پرسپولیس و کالدرون مشخص خواهد شد.

شرایط همکاری پرسپولیس با مربی آرژانتینی مقداری پیچیدگی‌‌‌های مدیریتی و مالی دارد. بخش مدیریتی ماجرا با استعفای پیروانی تقریبا حل شد ولی بعد مالی ماجرا پیچیده است. از جذب بازیکنان مد نظر کالدرون تا پرداخت مطالبات وی، دستیارانش و بازیکنان که باید پرداخت شود.

این در شرایطی است که باتوجه به رویه و رفتار باشگاه از زمان صحبت‌‌‌های کالدرون و خروج این مربی از ایران، هواداران تا حد خیلی زیادی حق را به کالدرون داده و علیه مدیرعامل و سرپرست تیم موضع گرفته‌اند.

پرسپولیسی‌ها ابتدا از در انکار مسائل وارد قضیه شدند و بعد از مدتی با پذیرش اتفاقات سعی در حل و فصل ماجرا با سیاست انفعالی گرفتند اما سخت‌گیری‌‌‌های کالدرون هرگز به پایان نرسید و اکنون این موضوع وارد فاز جدیدی شده که حالا پذیرش آن از دست باشگاه پرسپولیس خارج است.

از صحبت‌‌‌های اخیر معاونت ورزش قهرمانی و همچنین پستی که مازیار ناظمی‌در توییتر خود منتشر کرده نیز می‌شود این برداشت را کرد که همانطور که در استقلال یک مربی ایرانی هدایت کار را در دست گرفته و تیم ملی نیز به یک سرمربی ایرانی خواهد رسید، پرسپولیس نیز در همین مسیر قرار دارد؛ مسیر قطع همکاری با کالدرون. گابریل کالدرون هافبک تیم آرژانتین در جام جهانی ۱۹۹۰ و همبازی مارادونا که شاید در واکنش به این خبر، شاید مطلب جدیدی را در اینستاگرام خود پست کند.

گفته می‌شود طی چند ساعت آینده سرنوشت نیمکت پرسپولیس مشخص خواهد شد. منابع آگاه می‌گویند قرارداد کالدرون فسخ و  یک ایرانی سکان هدایت این تیم را در دست خواهد گرفت.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید