کالدرون هم ساز جدایی سر داد،بحران در انتظار پرسپولیس

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد-گابریل کالدرون سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس دیشب در برنامه فوتبال برتر با اشاره به بدقولی های مدیران پرسپولیس، گفت: موقعیت من به نسبت گذشته کوچک ترین تغییری نکرده است.

سرمربی سرخپوشان با اشاره به برخی موارد، همچنین شرایط خود را برای ادامه کار با پرسپولیس را با سر تیترهای کوتاه مشخص کرد که با این وصف مدیران پرسپولیس تا بازی نساجی باید تکلیف چند موضوع را مشخص کنند.

کالدرون  با اشاره به بدقولی های مکرر مدیران پرسپولیس، تاکید کرد که قول هایی که او به او داده شده، عملی نشده. از جمله این که برخی پرداخت ها با تغییراتی مواجه شده که به او وعده داده اند در پاداش ها این مسئله را جبران می‌کنند اما این جبران نیز اتفاق نیفتاد. او گفت: من از این مسئله خوشم نیامد اما مشکلی با آن ندارم.

کالدرون گفت: برای ادامه کار با پرسپولیس باید سه اتفاق رخ بدهد. اول تکلیف بدهی بازیکنان روشن شود و پرداخت های سال قبل به بازیکنان انجام شود. ثانیا یک بازیکن خارجی به پرسپولیس اضافه شود و همچنین سه بازیکن در نیم فصل به تیم ملحق شوند. آخرین خواسته کالدرون نیز تعیین تکلیف اردوی قطر بود.

کالدرون ادامه داد : من وظیفه اخلاقی خودم را انجام دادم و هشدارهای لازم را به مدیران پرسپولیس داده ام و از این به بعد آن ها هستند که باید در این باره تصمیم بگیرند. او روز شنبه بلیتی به مقصد بوئنوس آیرس رزرو کرده که در صورت عدم توجه مدیران پرسپولیس به تعهدات، یک طرفه خواهد بود.

مشکل مالی کالدرون با پرسپولیس، بخشی از قسط اول و کل مبلغ قسط دوم است که پرسپولیس تا روز جمعه فرصت دارد آن را به حساب کالدرون بریزد که ظاهرا به او گفته شده تا  امروز این اتفاق رخ خواهد داد.

سرمربی پرسپولیس با انتقاد از رفتار مارک ویلموتس کنایه ای هم به آندره استراماچونی سرمربی استقلال زد گفت: سرمربی تیم شما، دو روز قبل از بازی عراق به خاطر مسائل مالی به تیم ملی پیوست. این کاری نیست که من آن را انجام دهم، حتی اگر مشکلات مالی داشته باشم سرنوشت فوتبال ملی یک کشور را با این مسئله گره نخواهم زد.

کالدورن در پایان گفت: من آدمی نیستم که یک روز قبل از مسابقه تیمم را رها کنم و بروم. هرچند که من هم در پرسپولیس مسائلی داشته ام.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + 12 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید