کارلوس کی روش بیخ گوش ایران می‌آید

رسانه‌‌‌های عراقی و عربی منطقه از توافق کارلوس کی روش سرمربی پرتغالی و سابق ایران با تیم ملی عراق خبر دادند. دو طرف طی هفته‌‌‌های گذشته در حال مذاکره با یکدیگر بودند و روز گذشته به عنوان آخرین مهلت کی روش برای پاسخگویی به پیشنهاد عراق عنوان شده بود که دو طرف در نهایت به توافق لازم رسیدند.

سایت فرات نیوز عراق به نقل از یک منبع معتبر در اتحادیه فوتبال نوشت که بالاخره امروز (جمعه) مناقشه بر سر قرارداد با کارلوس کی روش مربی پرتغالی با توافق دو طرف به پایان رسید.

این منبع به فرات نیوز گفت: در این مدت بین کمیته عادی سازی فدراسیون فوتبال و کارلوس کی روش پرتغالی تماس گرفته شد. طبق این ابلاغیه، شرایط رسمی‌مورد توافق قرار گرفت و کی روش منتظر رسیدن قرارداد نهایی است تا آن را به امضا برساند.

وی تأکید کرد که اگر قرارداد با همان شرایطی که در طول تماس‌‌‌های دو طرف در روزهای گذشته مورد توافق قرار گرفت، به دست سرمربی پرتغالی برسد، کی روش مستقیماً و بدون شک قرارداد را امضا می‌کند و به صورت رسمی‌به عنوان سرمربی جدید عراق معرفی می‌شود.

مضاف بر این صفحات فوتبالی عراق در توئیتر با انتشار اخباری به نقل از منابع رسمی‌حضور کی‌روش در سمت سرمربی تیم ملی این کشور را قطعی اعلام کردند. ظاهرا مذاکره‌ای که تقریبا از یکماه پیش بین طرفین آغاز شده فرجام خوشی داشته و درنهایت کی‎روش پذیرفته که هدایت تیم ملی عراق در مرحله مقدماتی جام جهانی برعهده داشته باشد تا کار تازه در منطقه خاورمیانه را آغاز کند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید