چینی: پادوانی یکی از بهترین خارجی‌هایی بود که به فوتبال ایران آمد

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- علی چینی پیشکسوت آبی پوشان با بیان اینکه لئوناردو پادوانی یکی از بهترین خارجی‌هایی بود که به فوتبال ایران آمد، گفت: او بسیار خونگرم و مهربان است و با دل و جان برای تیمش بازی می‌کرد.

علی چینی افزود: اتفاقی که برای پادوانی افتاد یک اتفاق کاملا نادر بود که شاید از بین هر چند ده هزار بازیکن برای یک نفر پیش بیاید و در این گونه موارد باشگاه‌ها نهایت همکاری و مساعدت را به خصوص در مسائل مالی با این بازیکنان دارند و اینجا هم پادوانی باید از حمایت بیشتری برخوردار می‌شد.

این پیشکسوت آبی پوشان با اشاره به اینکه در تیم‌های نفت و استقلال مربی پادوانی بودم و او را خیلی خوب می‌شناسم، اظهارکرد: بارها دیده بودم که به خارجی‌‌‌های تازه وارد کمک می‌کرد و حتی به بازیکنان هم پستی اش که می‌توانستند رقیبش باشند هم کمک می‌کرد و تجاربش را منتقل می‌کرد.

وی ادامه داد: شاید مردم فقط بازیهای او را به یاد داشته باشند، بازیهایی که در آن از نظر فنی بسیار خوب بود و خاطرات خوش فنی برای هواداران به جای گذاشت؛ اما من که سالها مربی‌اش بودم و او را از نزدیک می‌شناسم می‌گویم پادو به لحاظ اخلاقی و همچنین رفتاری هم یکی از بهترین‌ها بود.

مربی پیشین آبی پوشان گفت: ای کاش مدیران استقلال پیش از این به داد پادو می‌رسیدند و حق و حقوق این پسر خوب که دیگر نمی‌تواند فوتبال بازی کند را پرداخت می‌کردند تا برای درمانش مشکل نداشته باشد نه این که بگذارند کار به اینجا برسد که صدای او در بیاید.

پیشکسوت آبی پوشان درپایان خاطرنشان کرد: گفت: از دیدگاه من نباید مدیران استقلال می‌گذاشتند صدای پادوانی در بیاید بعد به فکر او بیفتند درست زمانی که کار از کار گذشته است. بدیهی است که او باید اولین نفری باشد که پولش را می‌گیرد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید