چینی: سال‌هاست استقلال قهرمان نشده و صبر هواداران لبریز شده

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- علی چینی پیشکسوت تیم فوتبال استقلال در پاسخ به اینکه هواداران استقلال از فکری انتظار خوب بازی کردن را دارند؟ گفت: همه این انتظار را دارند، محمود فکری چند وقت است هدایت استقلال را بر عهده گرفته است؟ او زمان زیادی نیست که روی نیمکت آبی‌پوشان نشسته و احتیاج به زمان دارد تا بتواند افکار تاکتیکی‌اش را در این تیم جا بندازد. وقتی او سرمربی شد آبی‌ها زمان زیادی تا شروع مسابقات نداشتند و بنابراین باید به وی فرصت داد. استقلال واقعی را می‌توانید از چه هفته‌ای ببینید؟

علی چینی افزود: استقلال در هفته نخست نتوانست از نفرات تازه‌وارد خود استفاده کند و بازیکنان قدیم و جدید استقلال تازه دو هفته است که در کنار هم بازی می‌کنند. آنها نیاز به دست‌کم چهار- پنج هفته بازی در کنار هم دارند تا با خصوصیات فنی یکدیگر آشنا شوند. استقلال از هفته ششم به بعد روی غلتک خواهد افتاد و به هماهنگی کامل خواهد رسید.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال با تاکید بر اینکه هواداران استقلال دوست دارند تیم محبوبشان قهرمان شود و این حق طبیعی آنهاست اما آنها باید بدانند موفقیت و قهرمانی در سایه حمایت این عزیزان شکل خواهد گرفت افزود: اگر آنها حامی‌تیم محبوبشان باشند انگیزه و انرژی به تیم تزریق می‌شود و مربیان و بازیکنان با انگیزه بیشتری کار می‌کنند.

چینی در پاسخ به اینکه آیا استقلال می‌نواند مدعی قهرمانی در لیگ برتر باشد؟ ابراز کرد: استقلال در این فصل حرف‌های زیادی برای گفتن خواهد داشت، عملکرد استقلال را در هفته‌های ابتدایی لیگ سال‌های گذشته با امسال مقایسه کنید به طور حتم متوجه خواهید شد از نظر امتیازی آبی‌پوشان عملکرد بهتری داشتند. در یک تیم همدلی و اتحاد حرف اول و آخر را می‌زند و این خاصیت در تیم امسال وجود دارد. وقتی میلیچ‌ گل می‌زند و تمام بازیکنان اصلی و ذخیره و حتی سکو نشین از خوشحالی به هوا می‌پرند یعنی این تیم همدل و متحد است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید