چینی: حضور فکری در استقلال را به فال نیک می گیرم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- علی چینی پیشکسوت آبی پوشان گفت: تیم فوتبال استقلال به مدیرانی نیاز دارد که مشکلات اقتصادی این تیم را در حداقل زمان ممکن حل کنند.

علی چینی افزود: مدیرانی که دستشان در جیب خودشان باشد و شم بالای اقتصادی داشته و بتوانند از حداقل فضا ها بهترین درآمدزایی ها را داشته باشند. نه مدیرانی که چشم شان به کمکهای مردمی یا به دست مدیران وزارت ورزش باشد. این نوع مدیران هرگز استقلالِ کاری ندارند و با آنها مسیر موفقیت منحرف می شود.

او تصریح کرد: خوشبختانه از اولین روزی که فکری به استقلال آمد فضای خوبی در بین هواداران ایجاد شد و به نظر می رسد که از او حمایت صورت می گیرد. امیدوارم این فضا کماکان وجود داشته باشد و هواداران تا زمان تثبیت فکری در این تیم دست از حمایت بر ندارند.

پیشکسوت آبی پوشان گفت: حضور فکری در استقلال را به فال نیک می گیرم اما واقعیت این است که فکری و استقلال در این فصل مسیری سخت پیش رو دارند.حضور یک مربی خوب و داشتن مهره های مورد نیاز برای موفقیت در یک تیم لازم است اما کافی نیست.

علی چینی در خصوص دستیاران فکری گفت: همه دستیاران او از جنس استقلال هستند و تیم فنی فکری یکدست استقلالی هستند که این خیلی خوب است. این تیم به جز برهانی در نساجی هم بودند و هماهنگی کاملی دارند و می توان به آنها امیدوار بود.

وی خاطرنشان کرد: تیم خوب داخل مستطیل سبز به یک حمایت و پشتیبانی درخور از سوی تیم بیرون زمین نیاز دارد. وظیفه هیات مدیره و به خصوص مدیرعامل در این خصوص بسیار مهم و حساس است.

علی چینی اظهار داشت: فکری از سرمایه های مربیگری استقلال است و امیدوارم با او طوری رفتار نشود که باز هم شاهد سرمایه سوزی در این تیم باشیم. فکری می تواند آن مربی دلخواه آبی ها باشد منوط به این که حمایت تیم مدیریتی و هواداران را در کنار منابع مالی لازم برای پیشبرد اهداف داشته باشد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید