چینی: حضور فکری در استقلال را به فال نیک می‌گیرم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- علی چینی پیشکسوت آبی پوشان گفت: تیم فوتبال استقلال به مدیرانی نیاز دارد که مشکلات اقتصادی این تیم را در حداقل زمان ممکن حل کنند.

علی چینی افزود: مدیرانی که دستشان در جیب خودشان باشد و شم بالای اقتصادی داشته و بتوانند از حداقل فضا‌ها بهترین درآمدزایی‌ها را داشته باشند. نه مدیرانی که چشم شان به کمکهای مردمی‌یا به دست مدیران وزارت ورزش باشد. این نوع مدیران هرگز استقلالِ کاری ندارند و با آنها مسیر موفقیت منحرف می‌شود.

او تصریح کرد: خوشبختانه از اولین روزی که فکری به استقلال آمد فضای خوبی در بین هواداران ایجاد شد و به نظر می‌رسد که از او حمایت صورت می‌گیرد. امیدوارم این فضا کماکان وجود داشته باشد و هواداران تا زمان تثبیت فکری در این تیم دست از حمایت بر ندارند.

پیشکسوت آبی پوشان گفت: حضور فکری در استقلال را به فال نیک می‌گیرم اما واقعیت این است که فکری و استقلال در این فصل مسیری سخت پیش رو دارند.حضور یک مربی خوب و داشتن مهره‌‌‌های مورد نیاز برای موفقیت در یک تیم لازم است اما کافی نیست.

علی چینی در خصوص دستیاران فکری گفت: همه دستیاران او از جنس استقلال هستند و تیم فنی فکری یکدست استقلالی هستند که این خیلی خوب است. این تیم به جز برهانی در نساجی هم بودند و هماهنگی کاملی دارند و می‌توان به آنها امیدوار بود.

وی خاطرنشان کرد: تیم خوب داخل مستطیل سبز به یک حمایت و پشتیبانی درخور از سوی تیم بیرون زمین نیاز دارد. وظیفه هیات مدیره و به خصوص مدیرعامل در این خصوص بسیار مهم و حساس است.

علی چینی اظهار داشت: فکری از سرمایه‌‌‌های مربیگری استقلال است و امیدوارم با او طوری رفتار نشود که باز هم شاهد سرمایه سوزی در این تیم باشیم. فکری می‌تواند آن مربی دلخواه آبی‌ها باشد منوط به این که حمایت تیم مدیریتی و هواداران را در کنار منابع مالی لازم برای پیشبرد اهداف داشته باشد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید