چه کامبکی زد سپاهان مقابل پاختاکور

در یکی از مهم‌ترین بازی‌های مسابقات لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۲، تیم فوتبال سپاهان نماینده ایران در گروه چهارم در ورزشگاه ملک عبدالله عربستان به مصاف پاختاکور ازبکستان رفت که این دیدار با برتری ۳ بر یک به سود نماینده ایران خاتمه یافت.

دو تیم دقایق ابتدایی را پایاپای آغاز کردند اما سپاهان موقعیت‌های جدی‌تری نسبت به حریف داشت.

در دقیقه ۱۰ ضربه خطرناک فرشاد احمدزاده از کنار دروازه نماینده ازبکستان به بیرون رفت.

بازی پس از این اتفاق کمی‌برابر دنبال شد تا اینکه در دقیقه ۲۷ شاگردان محرم نویدکیا روی ارسال سروش رفیعی باز هم صاحب موقعیت شدند که ضربه سر گولسیانی راهی به دروازه پاختاکور نداشت و دروازه‌بان این تیم توپ را مهار کرد.

یک دقیقه پس از این اتفاق نوبت پاختاکور بود که روی دروازه سپاهان خطر ایجاد کند و این موقعیت در نهایت با گل اول تیم ازبکستانی همراه شد. در این دقیقه دراگان چران روی یک ضد حمله دروازه رشید مظاهری را باز کرد.

پس از این اتفاق سپاهانی‌ها سعی کردند نتیجه را جبران کنند و موقعیت‌هایی هم داشتند که به گل تبدیل نشد تا نیمه نخست این مسابقه با برتری نماینده ازبکستان خاتمه بیابد.

در نیمه دوم سپاهان در تلاش برای جبران نتیجه، بازی را هجومی‌آغاز کرد. در دقیقه ۴۹ سپاهان روی ارسال فرشاد احمدزاده از روی نقطه کرنر گل تساوی را توسط شهریار مغاملو به ثمر رساند. پنج دقیقه بعد هم مغانلو روی ارسال محمدرضا حسینی صاحب موقعیت شد تا گل دوم را به ثمر برساند.

این پایان کار نبود و محمدرضا حسینی در دقیقه ۷۰ با گل زیبایی که به ثمر رساند سند برتری شاگردان محرم نویدکیا را در این دیدار امضا کرد.

بدین ترتیب سپاهان اولین سه امتیاز خود را از این رقابت‌ها دشت کرد.

ترکیب سپاهان

رشید مظاهری، گئورگی گولسیانی، محمد نژادمهدی، دانیال اسماعیلی‌فر، امید نورافکن، محمد کریمی، سروش رفیعی (۷۶- مسعود ریگی)، فرشاد احمدزاده (۸۷- جلال الدین علیمحمدی)، محمدرضا حسینی (۱+۹۰- رضا میرزایی)، سجاد شهباززاده (۸۷- میلاد جهانی) و شهریار مغانلو

ترکیب پاختاکور

​​​​​​الدوربک سویونوف، اولکسی لارین، کامن هادژیف، خوجی اکبر علی جونوف، فرخ سایفیف، عزیزبک تورگونبوئف (۷۶- میرجهون میراحمدوف)، هوجیمات ارکینوف، دراگان چران، ایکرومجون علیبائف (۶۵- سردور رشیدوف)، اودیلجون خامروبکوف (۸۸- دیور خولماتوف) و سردور سابیرخوجائف

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید