چهار گل برای تساوی گل‌گهر سیرجان با مس رفسنجان

 از ساعت ۱۵ امروز(چهارشنبه) و در هفته دوازدهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران تیم‌های گل‌گهر سیرجان و مس رفسنجان به مصاف هم رفتند که در پایان تساوی  ۲ بر ۲ در دربی کرمان به دست آمد.

مس رفسنجان شروع بهتری داشت و موفق شد خیلی زود در دقیقه ۱۶ به گل برسد. مجید علیاری روی ارسال مهدی ترکمان موفق شد تیمش را پیش بیاندازد. ۲۰ دقیقه بعد مهاجم سابق سایپا یک بار دیگر برای تیمش گلزنی کرد و این بار به جای ضربه سر با یک حرکت انفرادی و ضربه‌ای چیپ فاصله را دوبرابر کرد.

گل گهر که از ابتدای بازی موقعیت‌هایی برای گلزنی داشت قبل از سوت پایان نیمه نخست یکی از گل‌ها را جبران کرد. مرتضی تبریزی توپ برگشتی از ضربه سر نوید عاشوری را که به دستان داود نوشی صوفیانی و تیر دروازه اصابت کرده بود را به تور چسباند.

در نیمه دوم فشار حملات تیم میزبان ادامه پیدا کرد و فرشید باقری، هافبک تازه وارد تیم امیر قلعه‌نویی موفق شد در دقیقه ۷۱ کرنر ارسال شده از سمت چپ به وسیله سعید صادقی را به گل تبدیل و کامبک تیمش را تکمیل کرده و گل گهر را از شکست نجات دهد.

گل گهر با تساوی در این دیدار برای دومین هفته متوالی ۱۴ امتیازی شد تا در رده دهم جدول رده بندی قرار بگیرد. مس نیز با پشت سر گذاشتن دومین هفته بدون برد ۱۹ امتیازی شد و به طور موقت در همان رده پنجم جدول رده‌بندی باقی ماند.

ترکیب گل گهر:

محسن فروزان، آرمین سهرابیان، علیرضا علیزاده، علیرضا آرتا، علی اصغر عاشوری، مهدی تیکدری، مرتضی تبریزی، رضا شکاری، میلاد زکی پور، سعید صادقیو امین پورعلی.

ترکیب مس رفسنجان:

داوود نوشی صوفیانی، مجید نصیری، میثم تیموری، عقیل کعبی، سید مهدی حسینی، حسن جعفری، مهدی ترکمان‌، مهرداد رضایی، محسن آذرباد، مجید علیاری و گادوین منشا.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید