چنگیز: باید لیگ نوزدهم را به فراموشی بسپاریم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- عبدالعلی چنگیز پیشکسوت تیم فوتبال استقلال در پاسخ به این سوال که آیا موافق ادامه لیگ هستید یا خیر؟ گفت: سلامتی همه از برگزاری لیگ و بردن جام قهرمانی روی سر مهمتر از هرچیزی است و به تبع آن باید لیگ نوزدهم را به فراموشی بسپاریم.

عبدالعلی چنگیز با بیان اینکه در حال حاضر بخاطر این ویروس که کل جهان را فرا گرفته است نزدیک به دو ماه است که فوتبال ما نیز تعطیل شده، بازیکنان در شرایط خوبی نیستند، اظهارکرد: اگر قرار است لیگ دوباره شروع شود باید تمرینات برگزار شود تا بازیکنان بتوانند به مرز آمادگی برسند.

چنگیز درخصوص مشکلات مالی تیم فوتبال استقلال نیز ابراز کرد: در کشور ما مدیرعامل یک دغدغه دارد و آن این است که چک بازیکنان برگشت نخورد، طلبکاران مقابل درب باشگاه تجمع نکرده و بازیکنان به خاطر نگرفتن پولشان دست به اعتصاب نزنند.

وی با اشاره به اینکه مشکل اصلی تیم استقلال فقط انتخاب مدیرعامل نیست، تصریح کرد: باید به این درک برسیم که یک نفر به تنهایی نمی‌تواند کار بزرگی انجام دهد خصوصاً اینکه آقای سعادتمند در بدترین زمان ممکن به استقلال آمده و باید با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم کند.

چنگیز در پاسخ به این پرسش که آیا کشورهای عربی هم همین مشکلات ما را دارند یا خیر؟ ابرازکرد: متاسفانه فوتبال ما از لحاظ مسائل مدیریتی و زیرساخت تفاوت‌های زیادی با فوتبال کشورهای قوی دارد.

وی با تاکید بر اینکه آنها دغدغه پول را همانند ما ندارند، افزود: آنها بازیکنان بزرگ فوتبال را جذب می‌کنند، سود کلانی از حضور آنان به دست می‌آورند و در پایان فوتبال شان هم از آنان در آموزش نوجوانان استفاده می‌کنند که این می‌تواند نمره بزرگی برای آنان باشد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × چهار =

دکمه بازگشت به بالا
بستن

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید