چنگیز: بازیکنان در این روزهای سخت صبوری کنند

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- عبدالعلی چنگیز پیشکسوت باشگاه استقلال در خصوص اینکه آیا لیگ ادامه پیدا می‌کند یا خیر، گفت: در مورد تعطیلی لیگ یا ادامه آن نظرات متفاوت است اما اگر قرار است لیگ را شروع کنیم باید زمان کافی به کادر فنی و بازیکنان بدهیم تا بتوانند به شرایط آرمانی برسند.

عبدالعلی چنگیز افزود: بازی‌های فشرده و شروع یک باره لیگ باعث آسیب دیدگی بازیکنان می‌شود و مشکلات زیادی را در پی خواهد داشت بنابراین باید تابع تصمیمات فیفا و مسئولان فوتبال کشور بوده و مراقب سلامتی بازیکنان هم باشیم.

چنگیز تصریح کرد: شیوع ویروس کرونا باعث شد تا خیلی از کسب و کارها از رونق بیفتد و همه درگیر این موضوع شوند و بازیکنان هم از این قاعده مستثنی نیستند اما می‌توانند کمی‌تحمل داشته باشند.

وی ادامه داد: باشگاه هم باید قولی بدهد که بتواند انجام دهد اینکه مسئولان مرتب امروز و فردا می‌کنند بیشتر باعث تنش می‌شود و بازیکنان را وادار به کارهایی می‌کنند که شاید علاقه مند به انجام آن نباشند.

چنگیز اضافه کرد: وضعیت این روزهای مردم چه در کشورمان و چه در سایر کشورها به دلیل مشکلات اقتصادی بسیار سخت شده، فشار زیادی روی اقشار جامعه حاکم است اما بازیکنان با توجه به شرایطی که به نسبت بقیه مردم بهتر هم هست باید صبورتر باشند.

وی یاداورشد: پستی را که بازیکنان به خاطر دریافت مطالبات خود گذاشته بودند، دیدم البته به بازیکنان حق می‌دهم نگران مطالباتشان باشند زیرا فوتبال این روزها یک صنعت شده و بازیکنان مثل گذشته فقط به عشق پیراهن و هوادار فوتبال بازی نمی‌کنند.

پیشکسوت باشگاه استقلال در بخش دیگری از سخنانش گفت: مسئولانی که باعث شرایط به وجود آمدن برای مطالبات ویلموتس شدند، باید پاسخگوی مردم ایران باشند.

وی افزود: طی سالهای گذشته ما شاهد چنین اتفاقات ناخوشایندی بوده ایم. اختیارات زیادی را به سرمربی تیم ملی داده ایم و نتوانستیم او را کنترل کنیم. مربی خارجی باید تحت اختیار فدراسیون فوتبال باشد نه اینکه بعد مدتی خودش صاحب اختیار شود و در هر کاری دخالت کند.

چنگیز افزود: فدراسیون فوتبال در مورد قرارداد ویلموتس اشتباهات بزرگی انجام داده و حالا مسئولان باید پاسخگو باشند. چرا باید چنین قرارداد وحشتناکی با این مربی بسته شود که حالا ما میلیاردها تومان به او بدهکار شده و باید از بیت المال بابت بدهی به او پرداخت کنیم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید