چمنیان: عملکرد نمایندگان ایران در آسیا دور از انتظار نبود

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- عباس چمنیان کارشناس فوتبال کشورمان در خصوص عملکرد نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا گفت: به دلیل شیوع ویروس کرونا و با توجه به وقفه‌ای که در مسابقات ایجاد شد، نمی‌توانستیم انتظار بالایی از باشگاه‌های ایرانی داشته باشیم، ولی من معتقدم که نمایندگان کشورمان عملکرد بدی نداشتند و نتایج آنها قابل انتظار بود.

عباس چمنیان در این باره اظهار کرد: در دیدارهایی هم برگزار کردند و شکست خوردند نتایج خیلی دور از انتظار نبوده و تیم‌های ما با اختلاف کمی‌بازی را واگذار کردند.

وی ادامه داد: علاوه بر وقفه ایجاد شده در مسابقات، تغییر و تحولات کادرفنی و بازیکنان در تیم‌های ایرانی مزید بر علت شد تا ۴ نماینده ما در آسیا از آمادگی صددرصد به دور باشند. ۳ باشگاه استقلال، سپاهان و شهر خودرو در کادر فنی خود دچار تغییر و با تفکرات جدیدی وارد مسابقات شدند.

چمنیان خاطرنشان کرد: پرسپولیس هم با وجود حفظ کادرفنی در ترکیب تیمی‌اش دچار تغییرات زیادی شد و همه این مسائل باعث شد باشگاه‌های ما با هماهنگی کمی‌پا به مسابقات لیگ قهرمانان بگذارند.

وی همچنین راجع به وضعیت بازیکنان تیم امید یادآور شد: یکی از بهترین مجموعه‌ها را در اختیار داریم. اکثر بازیکنان فعلی جزو بهترین‌‌‌های لیگ برتر هستند. آنها می‌توانند کارهایی را در کوتاه ترین بازه زمانی انجام دهند که وضعیت فیزیکی سایر تیم‌‌‌های آسیایی اجازه نمی‌دهد.

چمنیان تاکید کرد: به نظرم اکثر تیم‌‌‌های بزرگ دنیا بخصوص در رده امیدها از روانشناس و مددکار استفاده می‌کنند تا بلوغ لازم را برای بازیکنان خود در یک تورنمنت ایجاد کنند. امیدهای ایران هم باید از این موضوع غافل نشوند. مددکاران حرفه ای در ورزش داریم که می‌توانند بازیکنان جوان را از هیجان کاذب دور کند تا آنها اتحاد تیمی‌لازم را در طول یک بازه زمانی کوتاه بطور کامل به دست آورند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید