چمنیان: ضرر منع جذب بازیکنان خارجی بیشتر از منافعش است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- عباس چمنیان یک پیشکسوت فوتبال مشهد درباره وضعیت این فصل شهرخودرو و تغییرات متعدد کادر فنی گفت: خصوصی بودن شهرخودرو و فوتبالی بودن حمیداوی می‌تواند برای شهرخودرو هم تهدید باشد و هم فرصت.!

عباس چمنیان اظهار کرد: این که حمیداوی فوتبال را می‌شناسد باعث شده با شناخت کامل وارد عرصه مدیریت در فوتبال شود و جلوتر از کادر فنی و خارج از حیطه وظایف خود درباره مسائل فنی نظر دهد.

وی تصریح کرد: در زمان گل‌محمدی و به دلیل تجربه این مربی، نتایج شهرخودرو خوب بود و نیاز به تذکر نبود. فراز و نشیب شهرخودرو بعد از نیم‌فصل زیاد بود و این برای نماینده مشهد خطرناک است.

این پیشکسوت فوتبال درباره قانون منع جذب بازیکنان و مربیان خارجی گفت: این تصمیم خلق الساعه بدون این که بررسی فراوانی روی آن شده باشد، شاید سودهایی داشته باشد اما قطعا ضررهای آن بیش‌تر است.

چمنیان گفت: در سالیان اخیر شاید مربیان و بازیکنان بی‌کیفیت باعث شده‌اند تا پول‌های زیادی از مملکت خارج شود اما این که این تصمیم به صورت ناگهانی گرفته شده است، باعث شده بازیکنان و مربیان بی‌کیفیت طلب پول بیش‌تری کنند و چون اکثر تیم‌ها دولتی هستند و از منابع مالی استفاده می‌کنند.

وی ادامه داد: چه در قالب دلار ریخت و پاش شود و چه در قالب ریال، کیفیتی اضافه نمی‌شود و در بازی‌های بین‌المللی که اکنون برگزار می‌شود شاهد اثرات آن هستیم‌. این تصمیم تنها باعث شده ارز از کشور خارج نشود و ریخت‌وپاش تیم‌های دولتی همچنان ادامه دارد و تنها به جای دلار و یورو، به صورت ریالی است.

چمنیان در پایان حاطرنشان کرد: بهتر بود به جای این تصمیم ناگهانی، سقف قراردادی برای خارجی‌ها در نظر گرفته می‌شد. آرزوی من این است که کسانی که مدیران باشگاه‌ها را انتخاب می‌کنند، مدیران متعهد و متخصصی را انتخاب کنند، چرخه انتخاب‌ها در فوتبال ایران درست خواهد شد

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید