چرا فجر سپاسی به دسته یک سقوط کرد؟ پاسخ سرمربی تیم

سرمربی تیم فجر سپاسی، مجتبی سرآسیایی، در مورد سقوط فجر سپاسی به لیگ دسته اول اظهار داشت: یک تیم نیاز به نگاه فنی و حرفه‌ای دارد تا دچار تزلزل و شرایط خاص نشود. در این 6 هفته تمام زحمت خودمان را‌‌‌‌‌‌‌‌ کشیدیم و شبانه روز کار کردیم اما متأسفانه در نتیجه‌گیری موفق نبودیم که عذرخواهی می‌کنیم. بازیکنان ما دست و پایشان در زمین به خصوص زدن ضربات آخر می‌لرزید. این تیم 9-8 سال قبل معدن و کارخانه بازیکن‌سازی بوده است، اما حالا به این شرایط دچار شده است.

وی ادامه  داد: تحلیل من در این 6 هفته این بود که توازن بازیکن در تیم رعایت نشده بود و ما در برخی پست‌ها دو سه بازیکن خوب داشتیم و در برخی پست‌ها نداشتیم. در مسائل فنی فجر سپاسی خیلی اوقات کوچک‌ترین پارامترهای تمرین را هم نمی‌توانستیم در تیم جا بیندازیم و اختلاف سطح شرایط سختی را‌‌‌‌‌‌‌‌ به وجود آورده بود و ما در این زمان کم نمی‌توانستیم بیش از این کار کنیم.

سرمربیفجر سپاسی در مورد اینکه خودتان را‌‌‌‌‌‌‌‌ چقدر در این سقوط سهیم می‌دانید، گفت: من در این 6 هفته که حضور داشتم خودم را‌‌‌‌‌‌‌‌ صد درصد مقصر می‌دانم.

سرآسیایی در مورد اینکه گفته بودید به اجبار این پست را‌‌‌‌‌‌‌‌ قبول کردید و این اجبار چه بود، اظهار داشت: من در یکی از بهترین تیم های لیگ از لحاظ ساختاری یعنی گل گهر مشغول بودم و کنار بزرگ‌ترین مربی تاریخ لیگ برتر کار می‌کردم، پیشنهادی آمد و دوستان از طریق قلعه‌نویی و مسئولان باشگاه گل گهر وارد عمل شدند. دوست نداشتم این پست را‌‌‌‌‌‌‌‌ قبول کنم اما قلعه‌نویی خواست کمک کنم و چند هفته آنجا باشم. در مجموع با اکراه این پست را‌‌‌‌‌‌‌‌ قبول کردم.

وی عنوان کرد: به هر حال شرایط طوری نبود که بتوانیم تیم را‌‌‌‌‌‌‌‌ بلند کنیم. در بدترین حالت سعی کردم باری که شرایط خاصی داشت را‌‌‌‌‌‌‌‌ از روی زمین بردارم، اما نشد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید