چراغ پور: باشگاه استقلال به دنبال راه فرار از مسابقات است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- جلال چراغ پور کارشناس فوتبال با اشاره به شرایط قبلی استقلال گفت: شرایطی که در این باشگاه پیش آمده مثل این است که شما در بازی هستید و یک مقدار از بازی را برده‌اید اما وقتی بازی کلان می‌شود می‌خواهید آن را جمع کنید و بروید و بگوید من نیستم.

جلال چراغ پور افزود: یا گفته می‌شود پول نیست، غذا نیست، ۱۲ امتیاز اختلاف و … یک ماه پیش هم همین شرایط در استقلال وجود داشت. من فکر می‌کنم باشگاه‌های حاضر در لیگ قهرمانان آسیا برای برای راه فرار به دنبال بیان چنین مسائلی هستند به خصوص اینکه مسابقات در کشوری مثل قطر برگزار می‌شود که زمین‌های هموار، ورزشگاه‌های مطلوب وجود دارد.

وی ادامه داد: تماشاگری هم نیست که صحبت از حیا کن رها کن بگوید و بگویند بازیکن بی‌غیرت نمی‌خواهیم یا از سوی دیگر بازی‌ها به صورت مجتمع برگزار می‌شود و نمی‌توان گفت که آب بدن بازیکنان‌مان تمام شده بود یا دیر رسیدیم و بازیکن فحش ناموسی شنیده و سرد شد و … این بهانه‌ها دیگر در دسترس نیستند.

چراغ پور ادامه داد: به همین دلیل گاهی مربیان کوچه‌های فرار را هموار می‌کنند حتی بزرگتر از این افراد را چنین کرده‌اند. کی‌روش گاهی با مصاحبه‌هایش راه فرارش را هموار می‌کند و مشخص بود این مصاحبه برای فرار است. او از یکسو شانتاژ می‌کرد و از یک سوی دیگر جو را آرام می‌کرد و البته خصوصیات اخلاقی او هم همین طور بود.

وی در مورد اینکه چرا سرمربی تیمی‌مثل پرسپولیس که چهار دوره قهرمان لیگ شده به یکباره می‌گوید بعد از لیگ قهرمانان آسیا دیگر با باشگاه همکاری نمی‌کنم، اظهار داشت: اکنون من به عنوان تحلیلگر و شما به عنوان خبرنگار چه باید بگوییم. ما باید ابتدا اطلاعات درست و دقیقی از مسائل داشته باشیم، سپس آنها را تقسیم‌بندی کنیم و پس از دسته‌بندی اطلاعات آنها را با دانش روز فوتبال جهان مقایسه کنیم.

چراغ پور یادآور شد: اکنون ما این مراحل را در اتفاق اخیر باشگاه پرسپولیس نداریم و آن اطلاعاتی که در اختیار ما و جامعه و رسانه‌ها است پوست اطلاعات است نه مغز اطلاعات. برخی از اینها ممکن است کاذب یا نادرست باشد یا حتی اطلاعات ناقص و غرض‌ورزانه؛ باید این اطلاعات براساس مراحلی که گفتم انجام بدهیم و همچنین نقش سرمربی، سرپرست، بازیکن، حسابدار، مدیرعامل، تماشاگر و … را هم در نظر بگیریم و سپس می‌توانیم درباره این مسئله اظهارنظر صریحی داشته باشیم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید