چراغی: مطالبات دخسوس را پرداخت می‌کنیم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد فرناندو دخسوس، دروازه‌بان پیشین تیم فوتبال پارس جنوبی جم درباره وضعیت مطالباتش از باشگاه پارس جنوبی جم گفت: هنوز از باشگاه شکایت نکردم و امیدوارم کار به آنجا نکشد.

فرناندو دخسوس با اشاره به اینکه مسئولان باشگاه پارس جنوبی بدون اینکه چیزی به من بگویند، قراردادم را فسخ کردند، اظهارکرد: من از آنها برای بازگشت به ایران درخواست بلیت کردم، اما پاسخی به من ندادند و از رسانه‌ها متوجه شدم که قراردادم را فسخ کرده‌اند.

دروازه‌بان پیشین تیم فوتبال پارس جنوبی جم در مورد طلبش از پارس جنوبی و اینکه با شکایت او ممکن است پنجره نقل‌وانتقالات این باشگاه همانند ماشین‌سازی بسته شود، تصریح کرد: ۵۰ درصد قراردادم باقی مانده است، یعنی ۷۰ هزار دلار و من تمام قراردادم را می‌خواهم.

بر همین اساس سرپرست تیم فوتبال پارس جنوبی جم در واکنش به اظهارات فرناندو دخسوس درباره فسخ قراردادش با باشگاه پارس جنوبی جم بدون اطلاع این بازیکن گفت: بندی در قرارداد دخسوس وجود داشت که در صورت عدم رضایت فنی باشگاه پارس جنوبی از او در نیم‌فصل، می‌توانستیم قراردادش را یکطرفه فسخ کنیم که ما چنین کاری را انجام دادیم.

ایوب چراغی در مورد اینکه دروازه‌بان پیشین برزیلی پارس گفته است مدیران باشگاه به تماس او جواب نداده‌اند، تصریح کرد: دخسوس می‌تواند با مسئولان باشگاه تماس بگیرد و شماره مرا هم دارد، اما تماسی نگرفته است.

همچنین سرپرست تیم فوتبال پارس جنوبی جم در پایان با بیان اینکه مدیران باشگاه جلسه اولیه‌ای با مدیر برنامه‌های دخسوس داشته‌اند و باید با او به توافق برسند، اظهار کرد: این بازیکن یک نیم‌فصل برای ما بازی کرده و زحمت کشیده است و ما منکر آن نیستیم. می‌خواهیم با او به توافق برسیم و اجازه نخواهیم داد کار به شکایت کشیده شود چرا ه این کار به ضرر باشگاه است و به اعتبار باشگاه ما لطمه وارد خواهد کرد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید