چراغپور: استراحت استقلال در دو بازی اخیر زیاد خوب نیست

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- جلال چراغپور سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال ایران در مورد نتایج پرسپولیس در دو بازی اخیر هم گفت: جدا از نتیجه در دو بازی اخیر پرسپولیس باید برداشت فنی و دقیق از عملکرد پرسپولیس داشت. پرسپولیس در ۲ بازی اخیر در جریان بازی و کار تیمی‌به گل نرسیده است.

جلال چراغپور اظهار کرد: در بازی اول برابر التعاون شجاع خلیل زاده توپ برگشتی روی کرنر را وارد دروازه کرد در بازی دوم که دیشب برگزار شد به اعتقاد من مدافع التعاون مرتکب خطا نشد و داور سلیقه ای برخورد کرد.

وی ادامه داد: توپ از عیسی آل کثیر عبور کرد بعد از آن مدافع نتوانست توپ را بزند و سپس مدافع به مهاجم برخورد کرد. باید توجه داشته باشیم مهاجمان و هافبک‌‌‌های پرسپولیس در جریان بازی گلی را به ثمر نرساندند.

چراغپور در خصوص شرایط استقلال تحت هدایت مجید نامجو مطلق و استراحت آبی‌ها در دو بازی اخیر گفت: نامجو مطلق شخصیت کامل و قابل قبولی دارد. او سالها به عنوان دستیار در فوتبال ایران حضور داشته و تجربه خوبی کسب کرده است اما مربیگری در استقلال کاریزما می‌خواهد و به عبارتی دیگر باید بگویم بار استقلال خیلی سنگین تر از این حرفهاست.

وی تصریح کرد: استقلال بعد از جدایی آندره آ استراماچونی و آمدن فرهاد مجیدی در شکل بازی خود تغییر ایجاد کرد. مکث هایی که مدافعان استقلال به بازی می‌دهند باعث می‌شود شکاف‌‌‌های موجود در خطوط مختلف تیم حریف پوشش داده شود.

چراغپور گفت: استراحت استقلال در دو بازی اخیر زیاد خوب نیست زیرا شاگردان نامجو مطلق از شرایط مسابقه دور بوده اند و حریف اگر هم خسته باشد اما در شرایط بازی قرار داشته است. استقلال هم بازیهایش مرگ و زندگی است و اگر نبرد حذف می‌شود و این برای تیمی‌که سابقه دو قهرمانی آسیا را دارد نمی‌تواند خوب باشد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید