چاه چوله هایی در راه تیم ملی فوتبال زنان- باشگاه ها

بر اساس برنامه ریزی‌‌‌های قبلی، قرار بود اردوی تیم ملی فوتبال زنان از ۲۹ آبان تا ۴ آذر در مرکز ملی فوتبال برگزار شود و مریم ایراندوست سرمربی تیم ملی  ۳۰ بازیکن را به اردو دعوت کرده بود اما سه باشگاه سپاهان اصفهان، شهرداری سیرجان و خاتون بم با حضور بازیکنان خود در تیم ملی مخالفت کردند.

از تیم سپاهان اصفهان ۸ بازیکن، از خاتون بم ۷ بازیکن و شهرداری سیرجان ۶ بازیکن به اردوی تیم ملی فوتبال زنان دعوت شده بودند اما این ۲۱ بازیکن در اردوی تیم ملی حاضر نشدند.

دلیل مخالفت باشگاه‌ها رقابت‌های لیگ برتر است. گویا ابتدا باشگاه سپاهان  که در هفته سوم لیگ برتر با شهرداری سیرجان  مسابقه دارد، از سازمان لیگ درخواست کرده که به دلیل اردوی ملی این بازی را معوقه اعلام کند اما با مخالفت سازمان لیگ، سپاهان هم  بازیکنان خود را به تیم ملی نداده است. از طرفی خاتون بم هم که در هفته چهارم دربی کرمان را دارد نیز با اردوی ملی مخالفت کرده است.

قرار بود تیم ملی فوتبال زنان در فیفادی اردو برگزار کند اما باشگاه‌ها معتقدند وقتی که تیم ملی در فیفا دی بازی دوستانه ندارد برگزاری اردوی ملی در شرایطی که دیدارهای مهم لیگ را پیش رو دارند، ضروری نیست و می‌توان این اردو را طی روزهای آینده برگزار کرد.

گویا قرار است جلسه‌ای با حضور مسئولان سازمان لیگ و این باشگاه‌ها برگزار شود تا در روند آماده‌سازی تیم ملی برای حضور در جام ملت‌های آسیا مشکلی پیش نیاید و این ناهماهنگی به تیم ملی ضربه نزند.

یادآوری می‌کند تیم ملی زنان ایران ۳۰ دی ماه باید در مرحله نهایی جام ملت‌های آسیا مقابل چین، چین تایپه و هند قرار بگیرد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید