پیوس: گل محمدی باید از حیثیت فوتبال ایران و پرسپولیس دفاع کند

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- فرشاد پیوس مهاجم اسبق تیم فوتبال پرسپولیس درباره دلخوری هواداران از مدیریت باشگاه پرسپولیس پس از جدایی ترابی و علیپور گفت: من از جزئیات قرارداد آنها خبر ندارم، فقط می‌دانم قرارداد علیپور تمام شده بود و وی برای باقی ماندن در این تیم یا جدایی اختیار کامل داشت.

فرشاد پیوس اظهار کرد: باشگاه هم باید نسبت به شرایط مالی خودش و وضعیت اقتصادی که در کشور ایجاد شده است تصمیم بگیرد. پرسپولیس توانایی ندارد پول‌های آن چنانی به این بچه‌ها بدهد و باید مبلغ قرارداد بازیکنان را مدیریت کند.

کاپیتان اسبق پرسپولیس ادامه داد: علی علیپور خواهان جدایی بود و باشگاه هم باید به وی اجازه جدایی می‌داد. علی هم تا جایی که می‌توانست برای پرسپولیس زحمت کشید و بازیکن با تعصبی بود. به نظر من علیپور باید با باشگاه و هواداران روراست باشد و بگوید به پول پیشنهاد خارجی‌ام نیاز دارم.

پیوس ادامه داد: واقعا هم به همین شکل است و علیپور نیاز دارد پول خوبی از یک باشگاه خارجی بگیرد. هواداران و باشگاه هم کاری به وی نداشته باشند زیرا بازیکن عاقلی است و می‌تواند بهترین تصمیم را بگیرد.

او درباره برخی گلایه‌های یحیی گل محمدی نسبت به عملکرد این باشگاه در فصل نقل و انتقالات توضیح داد: نمی‌دانم یحیی چه نفراتی را مدنظر داشته است، یک مربی باید نسبت به نقاط ضعف و قوت خود درباره جذب بازیکن تصمیم بگیرد که حتماً گل محمدی هم این کار را انجام داده است زیرا مربی خوب و بادانشی است.

کاپیتان اسبق پرسپولیس با اشاره به لزوم پرورش استعدادها در این باشگاه گفت: پرسپولیس باید ساختار تیم‌های پایه را درست کند، اگر این تیم آکادمی‌و مدارس فوتبال خوبی داشته باشد و بازیکنان خوبی را از طریق تیم‌های پایه پرورش بدهد، در سال‌های آینده نیاز به جذب بازیکنان میلیاردی از سایر تیم‌ها ندارد و با مبالغ خیلی کمتری بازیکنان خوبی را از داخل مجموعه خودش در اختیار خواهد گرفت.

پیوس افزود: پرسپولیس باید از هفته دیگر در لیگ قهرمانان آسیا بازی کند. تیم ما در آسیا کمبود جام دارد و باید در این رقابت‌ها هم حرف برای گفتن داشته باشیم. امیدوارم گل محمدی در این مسابقات هم نتایج خوبی بگیرد و از حیثیت فوتبال ایران و پرسپولیس دفاع کند. با این وجود باید باشگاه خواسته‌های وی را محقق کند. در کل تعامل بین یحیی و مدیران باشگاه پرسپولیس سبب کم شدن حرف و حدیث‌ها خواهد شد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید