پیوس: پرسپولیس هرچه زودتر باید خصوصی سازی شود

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- فرشاد پیوس پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: به اعتقاد من وزارت ورزش باید تلاش کند تا هرچه زودتر پرسپولیس را به بخش خصوصی واگذار کند تا افرادی که باشگاه را تحت اختیار می‌گیرند بتوانند با برنامه‌ریزی اقتصادی این باشگاه را اداره کنند.

فرشاد پیوس با بیان اینکه پرسپولیس الان بدهی‌های سنگین خارجی دارد که حاصل اشتباهات مدیران پیشین است، اظهارکرد: ضعف مدیریت در پرسپولیس دلال‌ها را به نان و نوا رسانده است.

وی با تاکید بر اینکه در همه جای دنیا اولین اصل برای موفقیت ثبات مدیریتی است که متاسفانه باشگاه ثبات مدیریتی ندارد، افزود: در هیچ کشور صاحب فوتبالی تا این حد مدیران باشگاه را تغییر نمی‌دهند.

پیوس با اشاره به اینکه درست است که انصاری‌فرد اشتباهاتی داشت اما باید اجازه می‌دادند کارش را انجام دهد، ادامه داد: انصاری‌فرد مدیر ورزشی بود و فوتبال را به خوبی می‌شناخت و می‌توانست مشکلات را حل کند.

وی به بدهی‌های سنگین باشگاه پرسپولیس اشاره کرد و افزود: این همه بدهی چگونه به وجود آمده است؟ پرسپولیس الان بدهی‌های سنگین خارجی دارد که حاصل اشتباهات مدیران پیشین است.

پیوس تصریح کرد: وقتی مدیر غیر ورزشی سر کار بیایید و از مباحث فوتبالی اطلاعی نداشته باشد، همین می‌شود که بدهی‌های سنگین ایجاد می‌شود، الان چه کسی می‌خواهد این بدهی‌ها را پرداخت کند؟

وی با تاکید بر اینکه وقتی مدیر غیر ورزشی به سر کار می‌آید حداقل باید یک مشاور ورزشی کنار خود بگذارد تا از او مشورت بگیرد و اشتباه نکند، اضافه کرد: با این حال ما به عشق هواداران با جان دل کار می‌کنیم تا ان‌شاءالله با شروع بازی‌ها باشگاه هم بتواند مطالبات بازیکنان را بپردازد.

پیوس در مورد وضعیت پرسپولیس بعد از حضور یحیی گل‌محمدی در این تیم و اینکه سرخپوشان در حال حاضر شانس اول قهرمانی در لیگ برتر محسوب می‌شوند، تصریح کرد: خوشبختانه پرسپولیس موقعیت خوبی در جدول دارد و برای خودش حاشیه امنیت هم درست کرده است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید