پیوس: پرسپولیس به طور حتم تیم پیروز شهرآورد خواهد بود

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- فرشاد پیوس پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: فوتبال غیر قابل پیش‌بینی است اما با آنچه که ما از پرسپولیس دیدیم این تیم به طور حتم تیم پیروز شهرآورد خواهد بود.

فرشاد پیوس اظهار کرد: درست است که قهرمانی پرسپولیس از هفته‌ها قبل تثبیت شده بود اما هواداران و در مجموع تمام پرسپولیسی‌ها دوست ندارند هیچ وقت شکست تیمشان را ببینند.

پیوس افزود: نتایج یکی دو بازی اخیر کمی‌در آستانه دربی باعث نگرانی شده بود اما بازیکنان ثابت کردند که آن نتیجه تنها اتفاق بوده و پرسپولیس دوباره مقابل سایپا قدرت واقعی خود را با کسب بردی دلچسب نشان داد.

وی در مورد تفاوت دربی لیگ با جام حذفی اضافه کرد: شهراورد در بازی دوستانه هم مهم است چه برسد به جام حذفی. این بازی از هر نظر می‌تواند خیلی چیزها را ثابت کند اما همه منتظر هستیم تا پرسپولیس با برد در این دیدار شیرینی قهرمانی خود را دو چندان کند و به استقبال یک جام دیگر برود.

پیوس با اشاره به برد پرسپولیس برابر سایپا در هفته پایانی لیگ برتر فوتبال گفت: درست است که قهرمانی از هفته‌ها قبل مسجل شده بود اما مهم این بود که تیم با چه وضعیتی به استقبال شهرآورد در جام حذفی می‌رود.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس خاطرنشان کرد: عملکرد پرسپولیس در بازی با سایپا همه را برای شهراورد امیدوارتر از قبل کرد و با برد دلچسبی به استقبال دربی می‌رویم.

او در مورد شهرآورد جام حذفی تصریح کرد: این بازی از هر نظر حائز اهمیت است و به اعتقاد من حساس ترین بازی فصل است. استقلال می‌خواهد حداقل یک جام بگیرد و به همین خاطر چیزی برای از دست دادن ندارد و با تمام توان در این مسابقه حاضر می‌شود.

پیوس با بیان اینکه با نتیجه‌ای هم که برابر سایپا رقم خورد، پرسپولیس آمادگی‌اش را برای شهرآورد به رخ حریف کشید، تصریح کرد: این بازی به خاطراینکه دیدار قبل از شهرآورد محسوب می‌شد حائز اهمیت بود و یحیی گل‌محمدی هم باید شاگردانش را در این بازی از هر نظر می‌سنجید.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید