پیوس: نمایش عیسی آل کثیر در بازی‌‌‌های اخیر مار را سورپرایز کرد

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- فرشاد پیوس گلزن اسطوره‌ای باشگاه پرسپولیس درباره حریف ازبکستانی پرسپولیس گفت: به نظرم قرعه مناسب بود. نوع فوتبال حریف این اجازه را به تیم خواهد داد تا به اهداف خود بهتر دست پیدا کنند.

فرشاد پیوس اظهار کرد: از سوی دیگر شکست دادن السد توسط پرسپولیس نوعی ترس در دیگر رقبا شکل داده و این موضوع قطعا در اردوی پاختاکور وجود خواهد داشت.

وی تصریح کرد: مطمئنا شرایط برابر این حریف بهتر خواهد بود و امیدوارم بازیکنان بار دیگر با تمرکز بالا و سود بردن بهتر از موقعیت‌ها حریف را تحت تاثیر خود قرار دهند.

گلزن اسطوره‌ای باشگاه پرسپولیس ادامه داد: پرسپولیس در شرایطی که با حضور دوباره در این رقابت‌ها شانس کمی‌حتی برای صعود داشت اما یک نمایش ویژه از خود به جا گذاشت.

پیوس افزود: اعتمادبنفس بالای دروازه، انسجام دفاعی فوق العاده، تحرک ویژه در خط میانی و قدرت هجومی‌بالا یک تیم فوق العاده از پرسپولیس تحت هدایت یحیی شکل داده که می‌توان به آینده آن امیدوار بود.

او درباره نمایش عیسی آل کثیر نیز گفت: او واقعا همه ما را سورپرایز کرد. تنها می‌توانم بگویم شیر مادر حلالت پسر. همان چیزی که بعد از گل فوق العاده‌ای که زد هم بر زبانم آمد. اشتیاق او برای عملکرد موفق در این تیم کاملا مشهود است و باید این شوق را قدر دانست و از این انگیزه برای موفقیت بیشتر سود برد.

وی تصریح کرد: امیدوارم او دچار غرور نشود و به همین مسیر ادامه دهد. غرور قطعا بزرگترین سم برای او محسوب خواهد شد. مهمترین ویژگی او قدرت بالای بدنی، رعایت تایمینگ و البته قدرت سرزنی و کیفیت مناسب شوتزنی است.

پیوس گفت: امیدوارم او دچار غرور نشود و به همین مسیر ادامه دهد. غرور قطعا بزرگترین سم برای او محسوب خواهد شد. مهمترین ویژگی او قدرت بالای بدنی، رعایت تایمینگ و البته قدرت سرزنی و کیفیت مناسب شوتزنی است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید