پیوس: عملکرد مدیر عامل و هیئت مدیره پرسپولیس ضعیف است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- فرشاد پیوس مهاجم پیشین پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که مدیر عامل و هیئت مدیر پرسپولیس را در این چندوقت چطور دیدید؟ گفت: آنها بسیار ضعیف عمل کردند. اگر خوب بودند که این همه بدهی بالا نمی‌آوردند.

فرشاد پیوس درباره حضور افراد غیرفوتبالی در پرسپولیس اظهار کرد: ببنید من گفتم مدیر فوتبالی که مدیریت هم بلد باشد و نیز تجربه خوبی هم داشته باشد، آقای سلطانی‌فر باید یک مدیری انتخاب کند که هم مدیر باشد و هم ورزشی و هم اینکه هواداران او را قبول داشته باشند.

پیوس با تاکید بر اینکه البته هیئت مدیر هم باید مثل مدیر عامل خوب باشد، افزود: نقش هیئت مدیره مهم است، چون نقش بازوان مدیرعامل را دارند، هیئت مدیره باید قوی باشد و به مدیر عامل کمک کند و وزیر باید در چینش هیئت مدیره به اندازه مدیر عامل دقت کند.

مهاجم پیشین پرسپولیس یادآور شد: درگذشته هم مدیر فوتبالی خوب داشتیم مثل محمد دادکان یا امیرعابدینی؛ بنابراین می‌شود مدیر خوب هم انتخاب کرد. حالا فوتبالی نبود حداقل ورزشی باشد تا با ورزش و به خصوص فوتبال آشنا باشد.

وی تصریح کرد: مدیر عامل و هیئت مدیره باید پولساز باشند و نیز با مدیریت صحیح، پول بازیکنان را به موقع بپردازند و همچنین طلب طلبکاران را پرداخت کنند تا باشگاه به مشکل نخورد. متاسفانه پرسپولیس غرق در مشکل است.

پیوس با تاکید بر اینکه متاسفانه وزارت ورزش به این موضوع توجهی ندارد، ادامه داد: من عقیده دارم وزیر ورزش باید هرچه زودتر مدیرعامل موجه و کار بلد برای پرسپولیس انتخاب کند.

وی در مورد وضعیت پرسپولیس بعد از حضور یحیی گل‌محمدی در این تیم و اینکه سرخپوشان در حال حاضر شانس اول قهرمانی در لیگ برتر محسوب می‌شوند، تصریح کرد: خوشبختانه پرسپولیس موقعیت خوبی در جدول دارد و برای خودش حاشیه امنیت هم درست کرده است. یحیی هم مربی بااخلاق و توانمندی است و تلاش می‌کند تا پرسپولیس در بهترین وضعیت ممکن قرار داشته باشد. امیدوارم این مربی با پرسپولیس قهرمان لیگ برتر و آسیا شود و موفقیت‌های تیم محبوب ما در سال‌های آینده هم ادامه داشته باشد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید