پیوس: با اعضای جدید می‌توان به پرسپولیس امیدوار بود

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- فرشاد پیوس پیشکسوت تیم پرسپولیس با توجه به عملکرد سرخپوشان برابر التعاون عربستان در لیگ قهرمانان، می‌توان به موفقیت این تیم در این مسابقات امیدوار بود.

فرشاد پیوس افزود: امیدوارم نتایج در هفته‌های بعدی مسابقات هم طوری رقم بخورد که به نفع پرسپولیس باشد. دیدار با الدحیل شاید بازی دشواری باشد، اما این پرسپولیس با نفراتی که دارد، قطعا می‌تواند مقابل الدحیل هم نمایش خوب و مطمئنی داشته باشد. امیدوارم شرایط همین‌گونه پیش برود و پرسپولیس به عنوان صدرنشین به مرحله بعد صعود کند.

وی افزود: بازیکنان زیادی به تیم اضافه شده بودند و با توجه به این موضوع زمان لازم بود تا بازیکنان به هماهنگی لازم برسند. از طرفی نا هماهنگی‌هایی را هم می‌شد در ترکیب پرسپولیس دید اما بازیکنان با دوندگی زیاد این ضعف را جبران کرده بودند و اجازه ندادند این موضوع برای تیم مشکل ساز شود.

پیوس ادامه داد: بازیکنانی که در فصل نقل و انتقالات به این تیم اضافه شده‌اند، عملکرد خوبی داشتند و این موضوع ثابت شد که خرید‌های یحیی منطقی انجام شده است. این بازیکنان، نقاط ضعف پرسپولیس را پوشش داده‌اند و می‌توانند در آینده، روی نتایج تیم تاثیر بگذارند. در همین زمان اندک می‌بینیم که این بازیکنان به خوبی با بازیکنان اصلی پرسپولیس هماهنگ شده‌اند.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس اضافه کرد: بازیکنان با دوندگی بالا از یک سوم دفاعی التعاون، این تیم را تحت فشار قرار دادند و اجازه ندادند تا حریف چندان خطرناک عمل کند. در مجموع پرسپولیس در این مسابقه مستحق پیروزی بود و با گل دقایق پایانی شجاع خلیل‌زاده به حقش در این بازی رسید.

پیوس در مورد مهاجمان جدید پرسپولیس اضافه کرد: این بازیکنان باید هر چه زودتر خود را با شرایط تیم بزرگ پرسپولیس وفق دهند و انتظاراتی که هواداران از آنها دارند را برآورده کنند. برای مثال در مسابقاتی مانند لیگ قهرمانان آسیا نباید از موقعیت‌هایی که به دست می‌آید به راحتی گذشت و باید از تک موقعیت‌ها نهایت استفاده را برد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید