پیش بینی برنده دیدار فینال جام حذفی از طرف ایمان عالمی

مربی اسبق استقلال، ایمان عالمی، در گفت‌وگویی در مورد دیدار نساجی مازندران و آلومینیوم اراک در فینال جام حذفی اظهار داشت: این دو تیم برای فینالیست شدن در جام حذفی سختی‌های زیادی کشیدند و هر دو هم مستحق حضور در فینال بودند. خوشبختانه این مسابقه با حضور تماشاگران برگزار شود زیرا حضور هوادار در ورزشگاه جذابیت‌های مسابقه را دو چندان می‌کند.

مربی اسبق استقلال در مورد شرایط فنی دو تیم گفت: هر دو تیم از نظر تاکتیکی و فنی تیم‌های خوبی هستند. نساجی با سه دفاع بازی می‌کند و بازیکنان خوبی هم در اختیار دارد البته در نیم فصل این تیم تغییراتی در فهرست بازیکنانش انجام داد و چند جابه‌جایی داشت. با این حال در این تیم نفرات خوب و موثری مثل ایوب کلانتری در خط هافبک، کریم اسلامی‌در خط حمله و همچنین علیرضا حقیقی در دروازه حضور دارند که بازیکنان با تجربه و  تأثیرگذاری هستند. البته نفراتی چون شیری هم در خط دفاع بازیکنان موثری هستند.

وی با اشاره به شرایط فنی آلومینیوم اراک عنوان کرد: آلومینیوم هم نظر تاکتیکی و انفرادی تیم قابل احترام و خوبی است. از زمانی که مهدی رحمتی سرمربی این تیم شده بازی‌های تاکتیکی خوب و جذابی را در لیگ و جام حذفی از آلومینیوم اراک دیده‌ام و در واقع او تیم را به شرایط ایده‌آل رسانده است. دو تیم از نظر تجربه و تاکتیک تیم‌های غنی‌ای هستند.

عالمی‌در مورد اینکه پیش‌بینی می‌کند کدام تیم برنده مسابقه شود، اظهار داشت: واقعاً پیش‌بینی این مسابقه دشوار است و نمی‌توان گفت کدام تیم برنده خواهد شد. شاید در دقیقه 15 مسابقه بتوان نظر داد که کدام تیم شانس برنده شدنش بیشتر است. با این حال من تصور می‌کنم نساجی قهرمان جام حذفی شود ولی امیدوارم شاهد یک فینال جذاب و خوب بین این دو تیم باشیم.

وی در مورد اینکه برای اولین‌بار در ورزشگاه آزادی شاهد فینالی هستیم که استقلال یا پرسپولیس در آن حضور ندارند، گفت: جذابیت‌های فوتبال به همین غیرقابل پیش‌بینی بودنش است.استقلال و پرسپولیس هر دو  تیم‌های بزرگی هستند غیبت سرخابی‌ها در فینال حذفی چیزی از ارزش‌های این دو تیم کم نمی‌کند. استقلال رکورددار قهرمانی در جام حذفی است و پرسپولیس هم یکی از تیم‌های خوب است. اکنون قرعه فینال به نام نساجی و آلومینیوم اراک زده شده و این دو تیم شایسته حضور در فینال بودند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید