پیشکسوت پرسپولیس: قهرمانی‌‌‌های پرسپولیس با زحمت به دست آمده است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس ابراهیم اسدی پبا اشاره به قهرمانی‌‌‌های پرسپولیس در چند فصل اخیر گفت: این قهرمانی‌ها الکی نیست این قهرمانی‌ها زحمت دارد و برای به دست آوردن آن تلاش بسیاری شده است.

ابراهیم اسدی اظهار کرد: در این که برانکو یک شاکله قوی برای پرسپولیس ساخت، شکی نیست ولی شاید اگر کسی غیر از یحیی گل محمدی بعد از برانکو و کالدرون هدایت پرسپولیس را بر عهده می‌گرفت،این موفقیت به دست نمی‌آمد.

وی افزود: یحیی گل محمدی به عنوان سرمربی توانست یکسری حاشیه‌ها و چالش‌ها در تیم را از بین ببرد.کار گل محمدی نه تنها آسان نبود، بلکه از جهاتی سخت‌تر هم بود. چرا قبلا دایی و یحیی که سرمربی شدند این قهرمانی‌ها به دست نیامد چون پس از کسب تجربه برگشتند و توانستند برای پرسپولیس قهرمانی بیاورند.

اسدی در ادامه، بیان کرد: برانکو برای پرسپولیس یک چهره خاص بود، مثل علی پروین و فقط به قهرمانی فکر می‌کرد. به خود تیم تعصب داشت و خودش را اسیر بازیکن نمی‌کرد برانکو فقط سرمربی نبود، یک مدیر بود. به نظرم علی پروین و برانکو نقاط مشترک زیادی داشتند.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس یادآورشد: پرسپولیس با اختلاف در لیگ‌برتر قهرمان شده و الان همه انتظار دارند این تیم در جام‌حذفی هم به قهرمانی برسد که البته من فکر می‌کنم با توجه به اینکه بازی نیمه‌نهایی برابر استقلال است همه بازیکنان با انگیزه مضاعف آماده بازی بشوند، چون این بازی در حال یک دیدار خاص محسوب می‌شود.

وی تصریح کرد: در بازی‌های دربی فارغ از نتایجی که تیم‌ها به‌دست آوردند بازیکنان سعی می‌کنند بهترین عملکرد داشته باشند چون توجه‌های زیادی روی این دیدار است. من فکر می‌کنم پرسپولیس این پتانسیل را هم دارد که در جام‌حذفی به قهرمانی برسد.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس با تاکید بر اینکه در دنیای امروز فوتبال، گل نخوردن، مهمترین اولویت است، خاطرنشان کرد: پرسپولیس در همه ادوار حیات خودش در کسب قهرمانی و افتخار، سرآمد بوده است و این فقط به دوره اخیر محدود نمی‌شود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید