پیشکسوت باشگاه استقلال: مدیریت غلط باعث ناکامی‌استقلال شد

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- علی لطیفی پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: مدیران ناکارآمد عامل اصلی بدهی استقلال بودند کسانی که نه متعهد بودند و نه متخصص، به استقلال آمدند و با بستن انواع قراردادهای غیراصولی فسادهای زیادی انجام دادند.

علی لطیفی با انتقاد از برخی مدیران این تیم اظهار کرد: متأسفانه در کشور ما استعفا معنا ندارد و تا کسی کنار گذاشته نشود از میز و صندلی خود کنار نخواهند رفت.

پیشکسوت باشگاه استقلال تصریح کرد: مدیران کارآمد به استقلال آمدند و با بستن انواع قراردادهای غیراصولی فسادهای زیادی انجام دادند؛ به عنوان مثال بازیکنی که ۱۰ هزار دلار هم نمی‌ارزید با او قرارداد ۴۰۰ هزار دلاری بسته، ۵۰ هزار دلار به خود او دادند و مابقی را بین خودشان تقسیم کردند.

وی ادامه داد: مدیریت غلط باعث ناکامی‌شد، بحث یک فرد خاص نیست که او ضعیف یا قوی بوده اما در مجموع اشتباهاتی که در گذشته به وجود آمد ماندگار شد و همه دارند ضرر آن اشتباهات را می‌دهند.

پیشکسوت باشگاه استقلال یادآور شد: به اعتقاد من همه باید از مدیرعامل حمایت کنند تا او بتواند با آرامش کارش را انجام دهد، انتقاد صحیح لازم است اما اگر بخواهیم مغرضانه برخورد کنیم کار به مشکل برخواهد خورد.

وی با تاکید بر اینکه متأسفانه تغییرات مکرر باعث شد استقلال آسیب زیادی ببیند و طرفداران این تیم روزهای خوبی را سپری نکنند، افزود: این اتفاق صدمات زیادی به فوتبال ما زد و استقلال و پرسپولیس با بدهی‌های کلانی رو به رو شدند.

پیشکسوت باشگاه استقلال در بخش دیگری از سخنانش اظهار داشت: در گذشته برخی از مدیران استقلال از من دعوت کردند تا خدمتشان برسم. با همه ارادتی که به آقایان داشتم از پذیرفتن این دعوت سر باز زدم چون تصورم این بود با همه توانایی هایی که می‌توانند در عرصه‌‌‌های اقتصادی، سیاسی، فرهنگی و… داشتند، در عرصه ورزش و به خصوص فوتبال نمی‌توانستند موفق باشند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید