پیشکسوت استقلال: فتح الله زاده در مقطع حساسی ریسک کرد

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- محمد مومنی پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: باید از آقای فتح الله زاده تشکر کرد که در مقطع حساسی ریسک کرد و مسئولیت این باشگاه را پذیرفت اما متأسفانه بیماری به ایشان مجال کار نداد و برای او آرزوی سلامتی می‌کنم.

محمد مومنی افزود: همچنین از انتخاب آقای سعادتمند بعنوان مربی تیم خوشحال هستم چرا که ایشان تنها کسی هستند که بعد از استعفای آقای فتح الله زاده می‌توانستند به داد استقلال برسند.

مومنی تصریح کرد: سعادتمند فردی صادق است و این ویژگی بسیار بزرگی است. او حقایق را می‌گوید و شاید این حقایق برای بعضی‌ها تلخ باشد.

پیشکسوت استقلال در خصوص برخی از اظهار نظرهای مدیران سابق در فضای مجازی و طعنه زدن به مدیرعامل جدید باشگاه بیان داشت: این آقایان هم در مدتی در خدمت این باشگاه بودند و در حد توانشان خدماتی ارائه دادند که باید قدردان این خدمات بود. اما حالا که عضو این مجموعه نیستند نباید برای تیم و مدیران جدید چالش و حاشیه درست کنند.

مومنی همچنین با اشاره به اینکه بزرگترین نیاز این روزهای استقلال پول و مسایل مالی است اما بنده می‌گویم این باشگاه بیشتر از پول به صداقت و راستگویی نیاز داشت، ابراز کرد: آنها اگر استقلالی هستند که من فکر می‌کنم باشند، در این مقطع با سکوتشان بیشترین کمک را به این تیم می‌کنند.

پیشکسوت باشگاه استقلال در خصوص فصل نوزدهم لیگ برتر تصریح کرد: با هیچ فرمولی نمی‌توان این فصل را به اتمام رساند و هیچ اجباری برای آن نیست. در حال حاضر تنها آن‌هایی که توهم قهرمانی زودهنگام دارند بدون توجه به سلامت جامعه و منطق فوتبال برای ادامه فصل فشار می‌آورند و یا تز‌هایی می‌دهند که قهرمان معرفی شوند. این اصلاً شدنی نیست و باید بپذیریم که فصل نوزدهم باید نیمه کاره رها شود و از الان به فکر فصل بیستم لیگ برتر بود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید