پیشکسوت استقلال: دل وزیر ورزش برای استقلال نمی‌سوزد

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- علی جباری پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: اگر مجیدی به جای توجه به مسائل حاشیه‌ای تمرکزش روی مسائل فنی باشد، موفقیت او حتمی‌است. او باید اشکالات تیمش را جمع و جور کرده و تیمی‌درست کند که هوادار می‌خواهد. اگر او راه دیگری برود، ضربه‌ای را می‌خورد که منصوریان خورد.

علی جباری درباره انتقاد‌هایی که از سیستم بازی استقلال مقابل گل‌گهر انجام داده بود، گفت: در رابطه با این بازی اصلاً صحبت فنی نکرده بودم. مجیدی جوان بوده و بهتر است تحت تأثیر حواشی قرار نگیرد.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال همچنین ابراز کرد: او دوران سرمربیگری علیرضا منصوریان در استقلال را یاد بیاورد که با او چه کردند، فراموش نکند که فوتبال گذشته را سخت تر یادآوری خواهد کرد.

جباری با انتقاد از شرایط مدیریتی در باشگاه استقلال تصریح کرد: من نه پست می‌خواهم، نه پستی دارم و نه می‌خواهم باشم، اما صادقانه حرف‌هایم را می‌زنم. اگر دل وزیر از ابتدای مدیریت خود برای استقلال می‌سوخت و چیدمان در این باشگاه مرتب بود، امروز این تیم به مشکل نمی‌خورد.

وی با بیان اینکه مشکلات مدیریتی استقلال از وزارت ورزش و جوان و رئیس مجمع باشگاه یعنی وزیر ورزش سرچشمه می‌گیرد، ادامه داد: مجمع وظیفه دارد وقتی مدیریت باشگاه را انتخاب می‌کند، خودش نیز روی آن مسلط بوده و نظارت داشته باشد.

این پیشکسوت همچنین تصریح کرد: متأسفانه سناریویی که وزارت و مجمع برای استقلال می‌چینند، سیاسی است و با برنامه‌ریزی برای این باشگاه مشکل‌ساز می‌شوند.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال در پایان صحبت هایش خاطرنشان کرد: برای انتخاب سرپرست یا مدیرعامل برای استقلال چقدر زمان از دست رفت؟ چرا برای استقلال همیشه مشکلات هست؟ وزیر و اطرافیانش برای استقلال سناریو چیده‌اند و این مهره برداشته می‌شود و مهره دیگری می‌آید. خدا را شکر رسوا هم می‌شوند و هر کسی از این باشگاه می‌رود، علیه وزیر ورزش صحبت می‌کند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید