پیروز قربانی: پرسپولیس فصل بعد هم شانس اول قهرمانی است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- پیروز قربانی مربی تیم فوتبال سایپا در مورد اینکه کدام تیم در فصل آینده شانس اول قهرمانی خواهد بود، گفت: پرسپولیس فصل بعد هم شانس اول قهرمانی است. نوع فوتبال این تیم همه چیز را نشان می‌دهد.

پیروز قربانی وضعیت تیم فوتبال سایپا را مطلوب خواند و اظهار کرد: روند فنی و تمرینی تیم ما به خوبی و با آرامش جلو می‌رود و تلاش می‌کنیم تا برای شروع لیگ برتر به آمادگی خوبی برسیم.

وی افزود: سایپا تیم جوانی است و ابراهیم صادقی برای استفاده از این بازیکنان در فصل گذشته خیلی شجاعت به خرج داد. حالا این بازیکنان باتجربه‌تر شده‌اند و از طرفی چند بازیکن جدید هم به تیم اضافه شده‌اند که سایپا نسبت به فصل گذشته تقویت شود.

مربی تیم فوتبال سایپا همچنین خاطرنشان کرد: ما در یکی دو پست باز هم نیاز به جذب بازیکن داریم تا با یک تیم خوب در لیگ برتر حاضر شویم.

پیشکسوت باشگاه استقلال در بخش دیگری از سخنانش راجع به انتخاب محمود فکری به‌عنوان سرمربی جدید این تیم هم اظهار داشت: ‌من برای حاج محمود آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم در استقلال بهترین نتایج را بگیرد.

پیروز قربانی خاطرنشان کرد: البته فکری به خوبی می‌داند که ما ایرانی بسیار خوش استقبال و بسیار بد بدرقه هستیم. اگر استقلال می‌خواهد نتیجه بگیرد باید از لحاظ فنی خیلی خیلی قوی باشد. من برای این تیم آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم نتایج خوبی بگیرد.

وی همچنین در پاسخ به این پرسش که «آیا سایپا می‌تواند نتایج بد سال گذشته را جبران کند؟»، تصریح کرد: مسئله مهم این است که نگرش و ذهنیت تیم تغییر کند و کادر فنی روی این موضوع کار خواهد کرد.

پیروز قربانی افزود: از طرفی بازیکنان جوان سایپا هم باید قدر این موقعیت و این فضایی را که در باشگاه سایپا در اختیارشان قرار گرفته است، بدانند. ما امیدواریم که در فصل جدید نتایجی در خورد نام سایپا بگیریم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید