پیروزی رئال مادرید در دیداری یک طرفه

از دیدارهای شب نخست هفته سوم لیگ قهرمانان اروپا، تیم شاختار دونسک اوکراین در زمین خود میزبان رئال مادرید بود. رئال در بازی اول موفق به شکست اینتر شد ولی در مادرید با یک گل به شریف باخت تا همه را شگفت زده کند. شاختار هم از دو بازی قبلی خود یک امتیاز گرفته بود.

کمی‌بعد از شروع بازی، اولین موقعیت را وینیسیوس خلق کرد ولی شوت او از بیرون محوطه جریمه را دروازه بان مهار کرد. دو دقیقه بعد پاس به عقب پدرینیو را فرلاند مندی از درون شش قدم دور کرد در غیر این صورت باز شدن دروازه رئال مادرید قطعی بود.

01655842

ولی علی رغم شروع بهتر شاختار، این رئال مادرید بود که به تدریج بر بازی مسلط شد و شانس‌‌‌های گلزنی بیشتری خلق کرد که به نتیجه نرسید تا اینکه دقیقه 37 بازی روی ارسال از رسات لوکاس، کریستوف مدافع شاختار که قصد داشت اجازه ندهد توپ به کریم بنزما برسد، به اشتباه دروازه خودی را باز کرد تا رئال مادرید 0-1 پیش بیفتد.

01655861

در ادامه، رئال مادرید کمی‌بعد توسط کریم بنزما می‌توانست به گل دوم هم برسد ولی شوت محکم و زمینی او را گلر شاختار برگشت داد تا نیمه اول با برتری 0-1 کهکشانی‌ها به اتمام برسد.

5 دقیقه از نیمه دوم گذشته بود که رئال مادرید به گل دوم رسید. پرتاب اوت اشتباه شاختاری‌ها را کریم بنزما تصاحب کرد. ستاره فرانسوی لوکا مودریچ را بیرون محوطه جریمه صاحب توپ کرد و مرد سال فوتبال جهان در سال 2018 نیز با یک پاس عمقی تماشایی وینیسیوس را با گلر تک به تک کرد تا این بازیکن با یک ضربه زیبا گل دوم رئال مادرید را بزند.

01655888

دردقیقه 56 وینیسیوس یک سوپرگل استثنایی به ثمر رساند. وینی بیرون محوطه جریمه توپ را گرفت و با چند حرکت فریبنده پا مدافعان مقابلش را یکی پس از دیگری از پیش رو برداشت. ستاره برزیلی در نهایت با یک ضربه پای چپ توپ را به طاق دروازه چسباند تا برتری رئال مادرید به سه گل افزایش پیدا کند.

رئال مادرید دقیقه 64 به گل چهارم رسید. این بار وینیسیوس ساخت و رودریگو گوئس زد. وینی با پاس به عقب خود در درون محوطه جریمه توپ را به رودریگو رساند و شوت این بازیکن هم به طاق دروازه شاختار بوسه زد.

01655916

رئال مادریددقیقه 91 به گل پنجم رسید. سانتر آسنسیو به کریم بنزما رسید و او هم با یک کنترل خوب و ضربه ای دقیق توپ را درون دروازه جای داد. با این برد رئال مادرید 6 امتیازی شد و به صدر جدول صعود کرد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید