پیروزقربانی: ‌از مردم می‌خواهم در صفحات مجازی مرا فحش بدهند

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- پیروزقربانی کاپیتان اسبق استقلال درباره اینکه چرا مدیران استقلال با وجود قانون منع جذب مربیان خارجی به احساسات هواداران دامن زده و برای قوه قضائیه نامه ارسال می‌کردند گفت: در اصل قانون منع جذب بازیکن و مربی خارجی بحث داشته و آن را قبول ندارم.

پیروزقربانی با بیان اینکه درباره هیأت مدیره استقلال بحث وجود دارد و معلوم نیست از کجا آورده شدند، اظهار کرد: هرچند آنها در رشته خودشان قابل احترام هستند اما این افراد منتخب وزارت ورزش هستند.

کاپیتان اسبق استقلال با تاکید بر اینکه این وزارتخانه جزو سازمان‌هایی بود که چنین قانونی را تصویب و از آن حمایت کرد، تصریح کرد: چگونه منتخبان وزارت ورزش این قانون را قبول ندارند؟

پیروزقربانی گفت: آخر حرف من باز هم به مردم می‌رسد از آنها می‌خواهم منطقی به قضیه نگاه کنند. ۴ سال است پرسپولیس قهرمان می‌شود. این موضوع را به همه چیز ربط می‌دهند جز ضعف خود استقلال. کاری به مسائل دیگر و اینکه آیا حمایتی از پرسپولیس انجام شده ندارم اما می‌گویم وقتی خودم قوی نباشم و هزار و یک مشکل داشته باشم حرفی نمی‌ماند.

وی افزود: ‌از مردم خواهش می‌کنم به صفحات مجازی رفته و از بالا تا پایین مرا فحش بدهند هیچ ایرادی ندارد زیرا به آنها دسترسی نداشته و به این افراد احترام هم می‌گذارم اما مردم و هواداران را به خدا قسم می‌دهم نسبت به قضایا منطقی برخورد کنند.

پیروزقربانی ادامه داد: اکثر هواداران می‌گویند این قانون تنها برای جلوگیری از ورود استراماچونی به ایران تصویب شده اما نکته اینجاست قانون قبل از اینکه بحث بازگشت وی مطرح باشد، تصویب شده بود. البته نباید صورت مسأله را پاک کنیم زیرا قانون مشکل دارد اما اینکه همه چیز را به دیگران ربط داده و دشمن فرضی درست کنیم در سال‌های آینده هم همین آش و همین کاسه خواهد بود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید