پیروانی: همیشه از پرسپولیس توقع برد و قهرمانی وجود دارد

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- افشین پیروانی مدیر تیم فوتبال پرسپولیس درباره اینکه چگونه پرسپولیس با وجود تغییر متوالی سرمربیانش در طول یک فصل اخیر همچنان تیم موفقی است، گفت: همیشه از پرسپولیس توقع برد و قهرمانی وجود دارد. تمام بازی هایش فینال است و مطمئن باشید تفکرش در تمام دیدارها برنده شدن و قهرمانی است و نمی‌خواهد ضعیف بازی کند‌. پس از زحماتی که دو مربی خارجی برای تیم کشیدند، اکنون یک کادرفنی بومی‌با هدایت گل محمدی کار بزرگی انجام می‌دهد.

افشین پیروانی اظهار کرد: گل محمدی مربی فنی و اخلاقی است. با وی به فینال آسیا رفتیم و در لیگ هم به دلیل قهرمانی همه تیم‌ها مقابل ما با تمام قدرت بازی می‌کنند و این موضوع کار را برای پرسپولیس سخت می‌کند. با این وجود روزهای خوب همچنان برای ما رقم می‌خورد‌.

پیروانی ابراز کرد: البته تیم بهتر می‌شود ابتدای فصل هستیم، بلافاصله در لیگ قهرمانان شرکت کرده و هر سه روز یک بار بازی کردیم، محروم داشتیم و پس از آن هم لیگ جدید را شروع کردیم. این مشکلات ما بوده و شاید تیم‌‌‌های دیگر هم این مسائل را کمتر داشته اند.

وی درباره اینکه پس از حواشی سه هفته اخیر لیگ برتر دیدار پرسپولیس و شهرخودرو در آرامش برگزار شد، توضیح داد: واقعا می‌خواهم به تیم داوری و به ویژه رضا کرمانشاهی که مدام به صحنه‌ها نزدیک بودند تبریک بگویم. امروز تیم داوری برخوردی خوب و منطقی داشتند اما هفته پیش از برخورد تند داوران انتقاد کردم.

پیروانی یادآورشد: امروز هم از کرمانشاهی و کمک هایش به دلیل برخورد منطقی با هر دو تیم ممنون هستم. نه اینکه به دلیل بردمان این‌ها را بگویم و روزی هم بوده که با وجود پیروزی از داوری انتقاد کردیم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید