پیروانی :همیشه از پرسپولیس توقع برد و قهرمانی وجود دارد

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- افشین پیروانی مدیر تیم فوتبال پرسپولیس درباره اینکه چگونه پرسپولیس با وجود تغییر متوالی سرمربیانش در طول یک فصل اخیر همچنان تیم موفقی است، گفت: همیشه از پرسپولیس توقع برد و قهرمانی وجود دارد. تمام بازی هایش فینال است و مطمئن باشید تفکرش در تمام دیدارها برنده شدن و قهرمانی است و نمی خواهد ضعیف بازی کند‌. پس از زحماتی که دو مربی خارجی برای تیم کشیدند، اکنون یک کادرفنی بومی با هدایت گل محمدی کار بزرگی انجام می دهد.

افشین پیروانی اظهار کرد: گل محمدی مربی فنی و اخلاقی است. با وی به فینال آسیا رفتیم و در لیگ هم به دلیل قهرمانی همه تیم ها مقابل ما با تمام قدرت بازی می کنند و این موضوع کار را برای پرسپولیس سخت می کند. با این وجود روزهای خوب همچنان برای ما رقم می خورد‌.

پیروانی ابراز کرد: البته تیم بهتر می شود ابتدای فصل هستیم، بلافاصله در لیگ قهرمانان شرکت کرده و هر سه روز یک بار بازی کردیم، محروم داشتیم و پس از آن هم لیگ جدید را شروع کردیم. این مشکلات ما بوده و شاید تیم های دیگر هم این مسائل را کمتر داشته اند.

وی درباره اینکه پس از حواشی سه هفته اخیر لیگ برتر دیدار پرسپولیس و شهرخودرو در آرامش برگزار شد، توضیح داد: واقعا می خواهم به تیم داوری و به ویژه رضا کرمانشاهی که مدام به صحنه ها نزدیک بودند تبریک بگویم. امروز تیم داوری برخوردی خوب و منطقی داشتند اما هفته پیش از برخورد تند داوران انتقاد کردم.

پیروانی یادآورشد: امروز هم از کرمانشاهی و کمک هایش به دلیل برخورد منطقی با هر دو تیم ممنون هستم. نه اینکه به دلیل بردمان این ها را بگویم و روزی هم بوده که با وجود پیروزی از داوری انتقاد کردیم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید