پیروانی: همه بازی‌های فوتبال برای تیم پرسپولیس یک فینال به شمار می‌رود

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- افشین پیروانی مدیر تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به اتفاقات سال گذشته در هفته‌های پایانی فصل گذشته لیگ برتر و اعتراض بسیاری از اهالی فوتبال به آغاز مجدد مسابقات گفت: سال گذشته برخی دوستان به دنبال تعطیلی لیگ بودند، مصاحبه کردند، بیانیه دادند و تهمت زدند که جام برای پرسپولیس از جان مهمتر است. این صحبت‌ها به خاطر اختلاف 10 امتیازی ما با سایر تیم‌ها بود که با زحمت بچه‌ها و درایت کادر فنی، به 14 امتیاز رسید و پرسپولیس قهرمان شد.

افشین پیروانی با بیان اینکه سال گذشته فوتبالی روزی 50 نفر فوت می‌کردند و می‌گفتند لیگ تعطیل شود، حالا که تلفات 10 برابر شده، همه سکوت کردند، اظهار کرد: سال گذشته ما معجزه کرونا را دیدیم و آقایان در کمتر از 20 ساعت خوب شدند! بعد گفتند ما در ورزشگاه تماشاگر نداریم و ضرر می‌کنیم. اگر چنین چیزی درست باشد، پرسپولیس که پُرتماشاگرترین تیم ایران و آسیاست، بیشتر از همه ضرر می‌کند.

پیروانی با بیان اینکه دوستان باید به وجدان خود رجوع کنند، تصریح کرد: اگر زمانی که داد می‌زدم لیگ تعطیل شود، چنین اتفاقی رخ می‌داد، امسال نمی‌توانستیم مسابقات را برگزار کنیم و پرسپولیس به فینال آسیا صعود نمی‌کرد. پرسپولیس چهارمین قهرمانی لیگ برتر را کسب کرد و به فینال لیگ قهرمانان آسیا رسید. مطمئن باشید می‌رویم قهرمان آسیا می‌شویم و آن را به هواداران هدیه می‌کنیم.

پیروانی در پایان صحبت هایش با بیان اینکه همه بازی‌های فوتبال برای تیم پرسپولیس یک فینال به شمار می‌رود، خاطرنشان کرد: ما قهرمان چهار دوره اخیر لیگ برتر، فینالیست لیگ قهرمانان آسیا و محکوم به پیروزی هستیم. نمی‌خواهیم داوران نسبت به ما نگاه تبعیض‌آمیز داشته باشند، اما نخواهند قدرت خود را نشان دهند. همه می‌خواهند بگویند به نفع پرسپولیس سوت نمی‌زنیم و از آن سوی بام می‌افتند. طرز صحبت داوران باید متین باشد، اما کارت‌ها حربه آنها شده است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید