پیروانی: عمر قهرمانی خیلی کوتاه است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- غلامحسین پیروانی پیشکسوت فوتبال ایران گفت: باید حواسمان باشد که این قهرمانی‌ها تداوم ندارد، من با فجر و برق شیراز قهرمان جام حذفی شدم ولی الان خیلی‌ها یادشان نیست.

غلامحسین پیروانی اظهارکرد: با فجر چه تیم‌‌‌های بزرگی را در فوتبال ایران شکست دادیم که همه به تاریخ پیوست؛ افتخار می‌کنم که خداوند دوستان بسیار خوبی به من داد.

پیروانی با تاکید بر اینکه با این حال می‌توانم بگویم عمر قهرمانی خیلی کوتاه است، افزود: قهرمانان پرسپولیس، استقلال یا پاس کجا هستند؟ ناصر حجازی، منصور پورحیدری، همایون بهزادی، جعفر کاشانی، صفر ایرانپاک کجا هستند؟

وی درباره اظهارات روز گذشته افشین پیروانی علیه امیر قلعه نویی و باشگاه سپاهان گفت: من این موضوع را از شما می‌شنوم و در جریان آن نیستم اما قلعه نویی آدم خوبی است و نمی‌توانم وسط این دو نفر قضاوت کنم.

پیروانی با بیان اینکه به برادرم، قلعه نویی و تمام فوتبالی‌ها احترام می‌گذارم، پست و مقام به «علی» هم نماند و به ما هم نمی‌ماند، ادامه داد: چون نمی‌دانم چه اتفاقاتی افتاده است، نمی‌توانم قضاوت کنم.

پیشکسوت فوتبال ایران با اشاره به اینکه به برادرم افشین هم می‌گویم اگر تند می‌رود باید احترام همه را حفظ کند، یادآورشد: از افشین هم خواهش می‌کنم از حاشیه‌ها دور شود چرا که او هم آدمی‌نیست که «بی گدار به آب بزند» باید سئوال کنم و ببینم چه اتفاقاتی افتاده است.

سرپرست تیم پرسپولیس در مورد اینکه محمدحسن انصاری‌فرد مدیرعامل قبلی این باشگاه گفته بود که زور تیم‌ها به پرسپولیس نمی‌رسد، عنوان کرد:‌ این که در زمین زورشان نمی‌رسد شاید آنها واقعا نتوانستند. ۱۰ امتیاز اختلاف واقعاً دردآور است.

وی ادامه داد: امیدواریم هر چه زودتر شرایط به حالت عادی برگردد تا بتوانیم مسابقات را ادامه بدهیم. مطمئن باشید بعد از مصاحبه من می‌شود که پرسپولیس به دنبال جام بدون بازی است. نه، ما همانطور که ۱۰امتیاز اختلاف داریم و در حال حاضر قهرمانیم، مطمئن باشید به دنبال بازی کردن هستیم تا قهرمان شویم.
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید