پیروانی: سلامتی هموطنان در اولویت باشد

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- افشین پیروانی سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه این حق هر بازیکنی است که حق و حقوق خود را بگیرد و بابت زحمتی که می‌کشد دنبال آن است، گفت: مدیرعامل و تمامی‌اعضای تیم به دنبال این هستند تا مشکلات مالی که چندین و چند سال است دنبال پرسپولیس است برطرف شده و در نهایت بار دیگر با تمرکز بالا به دنبال قهرمانی باشیم.

افشین پیروانی درباره حواشی شکل گرفته درباره قهرمان احتمالی این فصل که با واکنش باشگاه سپاهان و نیکفر همراه شده بود اظهار کرد: اول باید سلامت جامعه را در نظر گرفت و بعد بازی‌ها برگزار شود و بعد از آن مثل گذشته اقتدار را نشان می‌دهیم و قهرمان می‌شویم، نمی‌توان در این شرایط با خیال آسوده بازی‌ها را برگزار کرد.

پیروانی با تاکید بر اینکه هیچ قهرمانی با ارزش تر از سلامت ماندن در این شرایط بحرانی نیست، ابراز کرد: نباید فراموش کرد که همین هموطنان هستند که باید حمایتمان کنند.

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به اینکه فکر می‌کنم یک مقدار باید بررسی بیشتر صورت می‌گرفت و با اطلاعات بیشتر حرف می‌زدند، ادامه داد: باید به آینده نگاه کرد و اینکه به عقب برگردیم و بازی ای که انجام نشده و تیم وارد زمین نشده و بخواهیم درباره آن صحبت کنیم، باید سلامتی برای آرزوی سلامتی برای هموطنان در اولویت باشد.

وی با تاکید بر اینکه هر کس طبق رتبه و جایگاهی که دارد صحبت می‌کند، ابرازکرد:ما با توجه به اینکه قهرمان بلامنازع چند فصل اخیر بودیم و نیم فصل قهرمان شدیم، مطمئن باشید تحت هر شرایطی در پایان فصل جشن قهرمانی را به کمک هواداران و در کنار آنها خواهیم گرفت.

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به اینکه ویروس کرونا معضل و مشکلاتی برای کل جامعه شکل داده است، خاطرنشان کرد: باید سلامتی برای آرزوی سلامتی برای هموطنان در اولویت باشد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید