پیروانی: دیر متوجه شدیم که نمی‌توانیم از بازیکنان جدید استفاده کنیم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- حسین پیروانی سرمربی سابق تیم ملی جوانان درخصوص بازی تیمش مقابل پیکان در پاسخ به اینکه پیکان را چطور تیمی‌دیدید؟ گفت: یک تیم خوب. البته فقط در فوتبال ایران است که یک هفته پیش از شروع بازی‌ها تغییر و تحول در کادر فنی تیم‌ها صورت می‌گیرد. پیکان فوتبال خوبی را ارایه داد. از بازیکنان با قدرت بدنی بالایی سود می‌برد و بازی فیزیکی را خوب به نمایش می‌گذاشت. تیم پیکان به دنبال این بود با استفاده از پاس‌‌‌های بلند برای مهاجمان از توپ‌‌‌های دوم بهره ببرد که ما به خوبی جلوی این تاکتیک را گرفتیم.

حسین پیروانی اظهار کرد: هم پیکان ارایه گر بازی خوبی بود و هم تیم ما. آنها تعویض‌‌‌های خوبی انجام دادند اما ما تنها یک تعویض کردیم. خدا را شکر که اتفاقات بازی به سود ما رقم خورد و در یک روز سخت سه امتیاز شیرین گرفتیم.

وی در پاسخ به اینکه دقیقا کی متوجه شدید که نمی‌توانید از بازیکنان جدید خود استفاده کنید و این موضوع را چگونه مدیریت کردید؟ ادامه داد: ما صبح روز بازی متوجه شدیم ایمیلی که قرار بود برای باز شدن پنجره به دست فدراسیون فوتبال برسد نرسیده اما امیدوار بودیم تا ساعاتی پیش از بازی این مشکل حل شود اما ساعت ۱۴ تا ۱۴:۳۰ متوجه شدیم که نمی‌توانیم از بازیکنان جدید استفاده کنیم. البته بازیکنان جوانی که در ترکیب تیم به میدان رفتند با تفکرات کادر فنی بیگانه نبودند. خیلی سریع تلاش کردیم بچه‌‌‌های جوان را از نظر روحی و روانی برای بازی آمده کنیم.

پیروانی افزود: خوشبختانه باتجربه‌‌‌های تیم و بازیکنان جدید هم در جلسه پیش از بازی حضور پیدا کردند و به بچه‌‌‌های جوان روحیه دادند و این در نهایت منجر شد تیم در زمین با همه توان حاضر شود. این اتفاق اگر خوب مدیریت نمی‌شد ممکن بود نتیجه دیگری در زمین رقم بخورد اما خوشبختانه همه چیز خوب پیش رفت و لطف خدا هم شامل حال ما شد و هم چنین باتجربه‌‌‌های تیم که همان طور اشاره کردیم در این بازی خیلی کمک حال تیم بودند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید