پیروانی: در فوتبال عدالت برقرار نیست

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- غلامحسین پیروانی مربی سازنده فوتبال ایران با بیان اینکه در فوتبال عدالت برقرار نیست وتیم هایی که خرج می‌کنند دولت به آنها پول می‌دهد، گفت: ببینید سپاهان به عنوان یک تیم خوب بودجه دارد و ستاره‌ها را به تیم می‌آورد.

غلامحسین پیروانی با اشاره به اینکه در این تیم‌ها میلیاردی هزینه می‌شود اما اینجا خبری از این پول‌ها نیست، افزود: ما در فوتبال شیراز و در همان فجر سپاسی اگر پنج، شش میلیارد داشته باشیم هرطوری که شده سعی می‌کنیم موفق شویم.

مربی سازنده فوتبال ایران افزود: اصلا پنج و شش میلیارد هم شما بگو یک میلیارد! همین میزان پول هم برای کمک به تیم‌‌‌های بی بضاعت وجود ندارد چهار دینار جهان پوشش عیب کهن است / من بیچاره ندارم همه عیبی به من است.

پیروانی ادامه داد: تیم هایی مانند برق شیراز، راه آهن تهران، ابومسلم خراسان، بانک ملی، آرارات، دارایی، فجرسپاسی، ملوان بندرانزلی، قشقایی و … تیم هایی نیستند که کسی بخواهد روی آنها سرمایه گذاری کند.

مربی سازنده فوتبال ایران با بیان اینکه اسپانسری وجود ندارد که روی این تیم‌ها سرمایه گذاری کند هیچ تیمی‌در فوتبال ایران خصوصی و حرفه ای نیست، تصریح کرد: در میان شاید بتوان گفت کمی‌تراکتور از این قاعده مستثنی است.

پیروانی ادامه داد: پرسپولیس و استقلال هم وزارتخانه همه کاره آنهاست هر چند معتقدم برای این دو تیم باید هزینه شود چرا که تیم‌‌‌های خاص و مهم فوتبال ایران هستند اما حتما این هزینه‌ها باید برای تیم هایی که بالا نام بردم هم بشود.

مربی سازنده فوتبال ایران گفت: شما این‌ها را ببینید، بودجه این‌ها از سالی یک میلیارد بیشتر نیست و خودمان را گول نزنیم تا برای این تیم‌ها هزینه نشود همین تعداد باشگاه درست و بازیکن ساز هم از بین خواهند رفت.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید