پیروانی: با شایعه افکنی ذهن و روح اهالی فوتبال را آزرده نکنید

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- افشین پیروانی مدیر باشگاه پرسپولیس گفت: کاش در این شرایط کرونا که در کل ذهن همه مردم به خاطر آن تحت فشار است، با چنین شایعاتی یا انتشار بعضی اظهارنظر‌های غیر مسوولانه و سودانگارانه افراد، درباره لیگ، ذهن و روح هواداران پرسپولیس و در کل اهالی فوتبال بیشتر آزرده نکنند.

افشین پیروانی با بیان اینکه مطمئنا همه این‌ها با شروع دوباره فوتبال و ادامه حضور قدرتمندانه پرسپولیس، پایان می‌یابد، اظهارکرد: این‌که مدیریت باشگاه با یکسری بازیکنان بزرگتر، قدیمی‌تر یا نماینده دیگر بازیکنان گفتگو داشته باشند یک امر معمول بوده و هست و اصلا خارج از عادت نیست. بالاخره بازیکنان گاهی درباره مسایل تیمی‌یا خود صحبت دارند پس بحث دو دستگی و این قبیل موارد هم در کار نیست.

وی با بیان اینکه بازیکنان پرسپولیس، همگی باتجربه و خودساخته هستند و تازه از راه نرسیده‌اند و کارکشته‌تر از آن هستند که بخواهند تحت تاثیر این مسایل قرار بگیرند، افزود: بالاخره کار در پرطرفدارترین تیم آسیا که آن‌ها را در مرکز توجه رسانه‌ها، شبکه‌های اجتماعی و تولید بیشترین اخبار قرار داده است باعث شده تا تجربه کافی داشته باشند.

پیروانی با اشاره به اینکه مثل همه مردم دنیا، ما هم آرزو می‌کنیم که این بیماری هرچه سریعتر ریشه‌کن شده یا راه درمان قطعی آن با تلاش دانشمندان پیدا شود، یادآور شد: به هر حال هر یک باید به سهم خودمان کمک کنیم. مردم هملازم است تا حد امکان در خانه بمانند و در صورت اجبار به خروج، توصیه‌ها را رعایت کنند.

وی با بیان اینکه مسئله این است که دنیای فوتبال برای اولین بار این شرایط را تجربه می‌کند وکادر فنی هم کاملا بازیکنان را به طرقی که می‌شود و از راه دور زیر نظر دارد، خاطرنشان کرد: ارتباط برقرار است و شرایط هر بازیکن چک می‌شود.

مدیر باشگاه پرسپولیس با تاکید بر اینکه برای شروع بازی‌ها هم که تابع قانون هستیم، یادآور شد: اول باید دید تکلیف این بیماری چه می‌شود چرا که در حال حاضر تمرکز روی سلامت مردم و حفظ جان انسان‌ها است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید