پیروانی: افراد زیادی علیه پرسپولیس هجمه ایجاد می‌کنند

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- افشین پیروانی سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه همیشه سعی کرده‌ام از حق پرسپولیس دفاع کنم، گفت: من نمی‌توانم خنثی باشم، کسی که به پرسپولیس هجمه وارد می‌کند جوابش را می‌دهم.

افشین پیروانی اظهار کرد: افراد زیادی علیه پرسپولیس هجمه ایجاد می‌کنند و یکسری تیم‌ها با هم متحد شده‌اند البته طبیعی است در آلمان خیلی از تیم‌ها علیه بایرن‌مونیخ متحد می‌شوند در ایتالیا خیلی از تیم‌ها با هم علیه یوونتوس اتحاد دارند، در ایران هم خیلی از آقایان و دوستان علیه پرسپولیس متحد شدند و می‌گویند همه چیز مهندسی شده است.

پیروانی افزود: من دل پری دارم بحث داوری را پیش می‌کشند به خدا ما هم ضرر کرده‌ایم اما نیامدیم بگوییم که عمدی استغ کل دنیا به فغانی افتخار می‌کنند او افتخار فوتبال ما است چرا کاری کردند که شاید اگر در ایران بود دیگر علاقه‌ای به ادامه کار نداشت؟

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس با تاکید بر اینکه من سعی کردم در این مدت سکوت کنم چون شاید حرفی بزنم که به کسی بربخورد، ابراز کرد: مگر می‌شود ۷ جام مهندسی شده باشد؟

پیروانی با تاکید بر اینکه می‌گویند جان آدمیزاد مهم است اما پرسپولیس دنبال جام است و اگر جان آدمیزاد است چرا به سراغ کمیته استیناف می‌روید، تصریح کرد: شما در زمین حاضر نشدید؛ چرا در زمین بی‌طرف بازی کنیم؟ بیایید در جام‌ حذفی مقابل هم بازی کنیم.

وی با بیان اینکه نباید برای پرسپولیس تعیین تکلیف کنید وکمیته انضباطی رای خود را داده و کمیته استیناف هم رای خود را می‌دهدف اضافه کرد: زمان ما کسی که مصاحبه می‌کرد یک مصاحبه تنظیم می‌کردند و به تدارکات تیم می‌دادند الان باشگاه خاصی به بیانیه‌نویسی عادت کرده است.

پیروانی با تاکید بر اینکه این که در زمین زورشان نمی‌رسد شاید آنها واقعا نتوانستند؛ ۱۰ امتیاز اختلاف واقعاً دردآور است، یادآورشد: می‌گویند جام اسنپی می‌گیریم مگر ما گفتیم بازی نمی‌کنیم؛ برای ما در وهله اول سلامتی مردم، هواداران و بازیکنان مهم است.

وی با بیان اینکه یحیی گل‌محمدی هم دیروز مصاحبه کرد و این را گفت نباید یکطرفه صحبت کنیم. خودمان را در زمین ثابت کردیم و الان ۱۰ امتیاز بالاتر هستیم، افزود: می‌گویند بازی بدون تماشاگر جذابیتی ندارد ما هم از این بابت ضرر می‌کنیم ما هم بیشترین هوادار را داریم. امیدواریم هرچه زودتر شرایط به حالت عادی برگردد تا بتوانیم مسابقات را ادامه بدهیم.
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید