پیروانی: استقلال و پرسپولیس هرچه سریعتر خصوصی سازی شوند

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- افشین پیروانی مدیر تیم فوتبال پرسپولیس درباره آینده لیگ برتر و حاشیه‌هایی که بر سر اعلام تکلیف قهرمانی وجود دارد، گفت: دوستان عزیز برای باشگاه پرسپولیس جان انسان‌ها از همه چیز مهمتر است.

افشین پیروانی با بیان اینکه سلامتی مردم،بهتر شدن وضعیت اقتصادی وبرگشتن به روال عادی و برگزاری لیگ از اهداف ماست، اظهار کرد: مطمئن باشید با برگزاری مسابقات در زمین باز هم اقتدارمان را نشان خواهیم داد.

پیروانی با اشاره به اینکه الان سلامتی مردم در درجه اول و بعد قهرمانی پرسپولیس در درجه بعدی قرار دارد، تصریح کرد: بهتر است تصمیمی‌که از سوی فیفا قرار است گرفته شود در جهت سلامتی مردم باشد.

وی در بخش دیگری از سخنانش درباره روند خصوصی‌سازی باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس گفت: در این سال‌ها به جای اینکه فرصت‌سازی کنیم، اقدامات بیشتر به فرصت‌سوزی نزدیک بوده است و شرایط مالی دو باشگاه به جایی رسیده که اگر امروز آنها خصوصی شوند، بهتر از فرداست.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس با تاکید بر اینکه کسی که می‌خواهد باشگاه‌ها را خریداری کند، باید اهلیت داشته باشد، ادامه داد: نباید اینطور باشد که بعد از واگذاری همه چیز به بن‌بست خورده شود.

وی یادآور شد: برای واگذاری باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس باید وسواس خاصی وجود داشته باشد، چون این باشگاه‌ها هواداران زیادی دارند و باید با علم بالایی این موضوع انجام بگیرد.

 

لازم به ذکر است، پیروانی در سرمربیگری خوش شانس بود و خیلی زود روی نیمکت یکی از پرمهره ترین پرسپولیس‌ها نشست در این شغل موفق نبود.نتایج متوسط او با تیم پرحاشیه لیگ هشتم و سپس نتایج ضعیف با استیل آذین و یکی دو آزمون دیگر او را متقاعد کرد که در حوزه‌‌‌های اجرایی فوتبال کار کند. او در سال ۹۴ مدیراجرایی تیم ملی شد اما برخلاف روزهای ابتدایی که حامی‌درجه یک کارلوس کی روش بود به دلیل اختلاف با او از این سمت کنار رفت.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید