پیام ویژه کی روش برای عادل فردوسی پور

اخبار ورزشی صدای معتمد –  سرمربی سابق تیم ملی فوتبال در صفحه رسمی خود در اینستاگرام با انتشار پیامی از عادل فردوسی پور قدردانی کرد

به گزارش صدای معتمد، بعد از خداحافظی رسمی کی روش از تیم ملی، حالا او در آستانه ترک ایران، برای مجری سابق برنامه نود در اینستاگرام خود پیامی منتشر کرد که حاوی قدر دانی او از فردوسی پور است.

متن پیامی که در صفحه ی اینستاگرام کارلوس کی روش منتشر شده است را در ادامه می خوانید:

عادل عزیز، ممنون بابت فرصتی که در اختیار من قرار دادی تا به عنوان سرمربی تیم ملی ایران در آخرین مصاحبه من با تو، احساسات فردی و ملی ام را به اشتراک بگذارم. من این کار را بدون خوابیدن بعد از آخرین بازی انجام دادم. این دردناک بود که با یک باخت تمام شود. این رویای تیمی ما بود که به طرفداران تیم ملی یک پایان خوش را ارایه دهیم. این ممکن نشد، ولی همانطور که همیشه گفته شده، بازیکنان من بهترین تلاش خود را کردند تا شادی و افتخار را به مردم بدهند. من فکر می کنم آنها به خاطر کارهایی که در ۸ سال گذشته کردند مستحق صلح، احترام و تقدیر هستند.

پیام ویژه کی روش برای عادل فردوسی پور

باور دارم که اکنون وقت انتقاد نیست بلکه یک فرصت است تا با استفاده از تجربیات مثبتی که در داستان ۸ ساله خود گرفتیم، پیشرفت کنیم. ما به خودمان افتخار می کنیم ، چون به دنیا تصویر با پرستیژ و قابل احترامی را از فوتبال ایران نشان دادیم.

این چیزی است که در زندگی حرفه ای فوتبال ما اهمیت دارد. این که همیشه بدانیم برای چه بازی می کنیم. بدون اهمیت به این که در این راه با چه مشکلات و تبلیغاتی رو به رو شدیم. ما این کار را به شیوه خودمان و با یکدیگر برای مردم انجام دادیم.

اجازه دهید مردم با آزادی انتخاب خود بدون تاثیر دست کاری هایی که از روی بدخواهی انجام می شود، قضاوت نهایی را انجام دهند.

گفتنی است عادل فردوسی پور از مجریانی است که به دلیل حمایت از کارلوس کی روش همیشه با انتقاداتی رو به رو شده است.

نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + هفت =

پیشنهاد صدای معتمد :

بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید