پیام قلعه نویی به مناسبت قهرمانی استقلال

امیر قلعه نویی، سرمربی تیم فوتبال گل گهر که سابقه سه قهرمانی در لیگ برتر همراه با استقلال را دارد و با پنج قهرمانی، پرافتخارین مربی کشورمان در این مسابقات است در پیامی اینستاگرامی قهرمانی شاگردان فرهاد مجیدی را در بیست و یکمین دوره لیگ برتر تبریک گفت.

متن پیام قلعه نویی به شرح زیر است: 

حرف اول تبریک به قهرمان لیگ فوتبال ایران استقلال است که در تاریخش هیچ جامی خالی نیست و همیشه پس از سختی‌ها با قدرت برمی‌گردد. این تبریک متعلق به هواداران، مدیریت و کادرفنی باشگاه استقلال است که در تمام فصل با ثبات کار کردند و به موفقیت رسیدند.

بزرگنمایی و حیثیتی کردن اتفاقات بین باشگاه استقلال  و گل گهر نیز از اذهانی می‌آید که چند سالی است بخل، حسادت و کینه را تبدیل به سنگ کرده‌اند تا چهره دیگری از استقلال نشان دهند. به همین دلیل در این سال‌ها با وجود پیشنهاد بازگشت دور ایستاده‌ام و همیشه فاصله خود را حفظ کرده‌ام تا شائبه ای به وجود نیاید و این نام بزرگ را همیشه در قلب خود نگه داشتم و گمان می‌کنم با این کار هیچکس نمی‌تواند استقلال را از من بگیرد.

جام‌هایی که با حضور من در استقلال کسب شده نیز امروز در ویترین باشگاه استقلال است و در خانه من نیست و زیر سوال بردن آنها کمکی به استقلال نمی‌کند و تنها نفرت می‌سازد. در همین استقلال و کنار بزرگانش آموختم که تعهد داشتن به کاری که انجام می‌دهیم از عشق مهم‌تر است و آنچه در باشگاه پرتوان گل‌گهر انجام دادم، وظیفه من بود و هست. برایم فرقی نمی‌کند چه کسی از انجام وظیفه من رنجور می‌شود.

قبل تر این موضوع را در سپاهان، ذوب آهن و تراکتور که بیشترین آسیب را از جریانی مشخص در فوتبال ایران خوردند، ثابت کردم و بدون محافظه‌کاری و ملاحظه پیدا و پنهان فریاد زدم و کم تهمت و ناسزا نشنیدم.

ناسزاهایی که گاه تحملشان از توان بیرون بود و متاسفانه در این سال ها فضای مجازی بسیار کدر و آزاردهنده شده است و به همین خاطر مدتی از این فضا هم فاصله گرفتم. اگرچه می‌دانم عمر ناسزاها هم به اندازه عشق ورزیدن‌ها در دنیای فوتبال کوتاه است و گاهی این ناسزاها از دهان کسانی بیرون می‌آید که روزگاری شما را دوست داشتند. پس چه بهتر که همه پای تعهد و شرافت‌مان بایستیم.

در پایان باز هم قهرمانی استقلال را تبریک می‌گویم و امیدوارم طلسم قهرمانی سوم در آسیا هم شکسته شود. می‌دانم مدیران متخصص، دلسوز، پاک و توانای باشگاه گل گهر هم از هیچ کمک و همراهی با باشگاه استقلال در آینده دریغ نخواهند کرد.”

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید