پیام تبلیغاتی مسی برای واتساپ

لیونل مسی پس از قهرمانی در کوپا آمریکا تماسی تصویری با خانواده اش گرفت تا مدال طلایش را به آنها نشان بدهد.

ستاره 34 ساله در تماسی تصویری با همسر و فرزندانش پس از پیروزی یک بر صفر مقابل برزیل در ماراکانا در مورد قهرمانی صحبت کرد. لئو گفتگوی گرمی‌با خانواده اش داشت و حالا اپلیکیشن واتساپ به عنوان تبلیغات به لئو پول داده است تا جزئیات این تماس را در صفحه اینستاگرامش به اشتراک بگذارد. مسی در توضیح این پست اینستاگرامی‌نوشته است:”عجب لحظه خاصی! این لحظه درست بعد از فینال ثبت شد که در آن زمان در حال جشن گرفتن قهرمانی کوپا آمریکا بودم و از طریق واتساپ با خانواده ام تماس تصویری گرفتم.”

فعلا مشخص نیست که واتساپ چقدر به مسی برای این پیام تبلیغاتی پول داده است هر چند که گفته می‌شود که لئو برای هر پیام تبلیغاتی که در اینستاگرامش منتشر می‌کند، 700 هزار یورو دریافت می‌کند هر چند که ممکن است مسی مبلغ بیشتری را برای این تبلیغ ویژه دریافت کرده باشد.

یکی از هواداران در توئیتر به تبلیغ واتساپ توسط مسی واکنش نشان داده و نوشته است:” از عکس گرفتن در کنار آنتونلا در تعطیلات تا تبلیغات با حمایت واتساپ. مسی به نظر می‌رسد که به خوبی وارد بازی تبلیغات ایسنتاگرامی‌شده است.”

یک هوادار دیگر هم به شوخی نوشته است که مسی پس از آن که دستمزدش را در بارسلونا کم کرده مجبور است که به دنبال راه‌‌‌های درآمد دیگری داشته باشد:” مسی تبلیغات انجام می‌دهد تا کاهش دستمزدش را جبران کند.”

مسی چهارشنبه پس از سپری کردن تعطیلات به بارسلونا برگشته و منتظر توافق برای تمدید و بازگشت به تمرینات است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید