پیامدهای هفته ششم لیگ برتر: اعتراض فجرسپاسی

پس از شکست فجرسپاسی مقابل سپاهان، مدیر رسانه باشگاه فجرشهید سپاسی شیراز درمصاحبه ای گفت:در صحنه اول که داور وسط خطا تشخیص نداد و کمک داور خطا اعلام کرد، همان توپ ارسالی وارد دروازه فجرسپاسی شد،در حالی که خطا نبود.

حسین عمادی ادامه داد: همچنین در صحنه دیگری که منجر به گل دوم سپاهان شد، خطای محرز بازیکن حریف که پس از آن دستان خود را بالا گرفت، روی حسین مهربان بازیکنان فجر گرفته نشد و همان توپ تبدیل به ضد حمله و گل دوم شد در حالی که بازیکنان ما منتظر اعلام خطا از سوی داور بودند.

‌حق باشگاه فجر ضایع نشود

عمادی تاکید کرد: این بازی تمام شد و ما شکست را پذیرا شدیم اما این همه اشتباه داوری علیه یک تیم در چند بازی ابتدایی لیگ جای پرسش دارد و درست نیست که حق یک باشگاه و یک شهر ضایع شود.

‌مدیر رسانه ای باشگاه فجر شهید سپاسی شیراز افزود: قضاوت این صحنه‌ها به مردم و کارشناسان داوری واگذار می‌کنیم.

دیدار تیم‌‌‌های فجر شهید سپاسی شیراز و سپاهان اصفهان در هفته ششم رقابت‌‌‌های فوتبال برتر باشگاه های ایران جام خلیج فارس که سوم آذرماه در ورزشگاه حافظیه شیراز برگزار شد با نتیجه ۲ بر صفر به سود سپاهان پایان یافت.

با پایان یافتن هفته ششم درجدول رده بندی تیم سپاهان اصفهان با ۱۳، امتیاز در صدر ایستاد، تیم‌‌‌های آلومینیوم اراک و استقلال تهران هم با ۱۲ امتیاز به ترتیب دوم و سوم هستند.

تیم فجر سپاسی با این شکست با هفت امتیاز در رده یازدهم ایستاد.

فجریها درهفته هفتم این رقابت‌ها سه شنبه نهم آذر در مشهد به مصاف تیم پدیده این شهر می‌روند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید